Obniżka! Chlorella Pyrenoidosa 300 Gram, 1200 szt Powiększ

Chlorella Pyrenoidosa BIO, 300 gram

Nowy

Chlorella jest 100% czystą algą jednokomórkową bez jakichkolwiek środków chemicznych- zawiera 11 razy więcej wapnia niż krowie mleko i więcej witaminy B12 niż pieczeń wołowa- wchłania metale ciężkie,- usuwa toksyny z organizmu

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 7,00 zł.


149,00 zł

-20,00 zł

169,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Chlorella BIO

Algi morskie to glony żyjące w środowisku wodnym, występujące w rzekach, jeziorach, morzach. Do tej pory odkryto około 20 tysięcy gatunków, z czego 40 rodzajów alg znalazło zastosowanie w medycynie naturalnej, kosmetologii i w przemyśle spożywczym.

Algi morskie uprawia się w ciepłym paśmie klimatycznym, cieszą się dużą popularnością u wybrzeży Bretani, Hawajów i Japonii, tam wyławia się ich najwięcej. Mieszkańcy tamtych rejonów algi morskie stosują zarówno doustnie jak i zewnętrznie.

Chlorella w tabletkach - ogromne znaczenie w oczyszczaniu i wzmacnianiu organizmu

Chlorella jest 100% czystą jednokomórkową algą słodkowodną sprasowaną bez dodatku środków chemicznych, spoiw, kleiw etc.

Pożyteczne właściwości chlorelli są badane od 1890 roku. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że wchłania metale ciężkie (rtęć z amalgamatów czy kadm z papierosów etc), jak również inne substancje toksyczne (rozpuszczalniki, pestycydy, PCB etc), ktore dostały się drogą pokarmową, z jelit i wydala je z organizmu drogą naturalną.

Chlorella w formie tabletek jest polecana przy oczyszczaniu organizmu. Zawiera największą ilość chlorofilu ze wszystkich roślin zielonych rosnących na naszej planecie. Warto wspomnieć, iż hemoglobina ma prawie taką samą budowę jak chlorofil. Ponadto ta alga slodkowodna posiada więcej witaminy B12 niż pieczeń wołowa i 11 razy więcej wapnia niż mleko krowie, 60 procent jej składu stanowi białko (w soi dla przykładu: białka jest zaledwie 30 procent)

Algi morskie zamiast czosnku i cebuli

Chlorella w postaci tabletek jest nie tylko prebiotykiem, ale działa rownież bakteriobójczo, podobnie jak allicyna i ajoen zawarte w czosnku a co najważniejsze nie niszczy ona mikroflory w układzie trawiennym.

Chlorella - źródło witamin

Zawiera ponad dwadzieścia różnych witamin i związków mineralnych. Jest, na przykład, bogatym źródłem karotenu (prowitaminy A), który usuwa uszkodzenia skóry powstałe w wyniku działania promieniowania ultrafioletowego i zapobiega rozwojowi raka płuc. Występują również w niej znaczące ilości żelaza, jodu, cynku i kobaltu.

Jak widać algi morskie mają ogromne zastosowanie w profilaktyce zdrowotnej jak i w procesie oczyszczania organizmu z toksyn

Wszelkie informacje zawarte tutaj mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Chlorella Pyrenoidosa BIO, 300 gram

Chlorella Pyrenoidosa BIO, 300 gram

Chlorella jest 100% czystą algą jednokomórkową bez jakichkolwiek środków chemicznych- zawiera 11 razy więcej wapnia niż krowie mleko i więcej witaminy B12 niż pieczeń wołowa- wchłania metale ciężkie,- usuwa toksyny z organizmu

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Innych produktów z tej kategorii