Mózg na detoksie Loberg Kristin , Perlmutter Austin , Perlmutter David

Oczyść swój umysł, by sprawniej myśleć, wzmocnić relacje i znaleźć szczęście

%

38,90 

Opis

Nieczęsto zdarza się trzymać w rękach książkę napisaną przez ojca i syna. Połączyliśmy siły jako przedstawiciele dwóch odmiennych pokoleń, zadających to samo pytanie: co sprawia, że zdrowie i szczęście są nieuchwytne dla tak wielu z nas. Szczęśliwi i zadowoleni ludzie przekładają się na pełną obfitości planetę. Kiedy rozejrzysz się wokół, zdasz sobie sprawę, że czas zmian jest nieunikniony. Oczywiście wszyscy doceniamy korzyści płynące z życia we współczesnym świecie i nie chcemy z tego rezygnować. Autorzy jednakże chcą nas namówić do bardziej świadomego używania danej nam technologii, tak aby nie być jej ofiarami.

Hiperrzeczywistość niesie ze sobą niestety także poważne zagrożenie dla naszego stanu psychiczno-emocjonalnego. Świat mediów cyfrowych potrafi nas pochłonąć i stworzyć fałszywą rzeczywistość. Izolacja, samotność, brak akceptacji siebie to hasła bardzo bliskie większości z nas. Książka pozwoli lepiej zrozumieć działanie ludzkiego umysłu, dzięki temu zobaczysz, jak łatwo nami manipulować czy uzależnić nas od cyfrowego świata.

Czas na zhakowanie własnego mózgu, poznanie praktyk mindfulness i zaczęcia nowego rozdziału. Wraz z myśleniem, zmienia się również dieta więc książka  zawiera także przepisy, które odżywią twój mózg. Spróbuj, nie masz nic do stracenia.

Wydawnictwo: Sensus

Rok wydania: I wydanie 2019

Format: 145×210

Ilość stron: 304

 

 

group38
Może spodoba się również…

NEWSLETTER

Subskrybuj jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach