Matryca Energetyczna. Innowacyjne uzdrawianie.

Innowacyjne uzdrawianie

Waga 1 kg
%

36,41 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Wydawnictwo: Vital

Rok wydania: 2015

Format: 145×210

Ilość stron: 208

W świecie, gdzie tradycyjna medycyna splata się z holistycznym podejściem do zdrowia, książka “Matryca Energetyczna. Innowacyjne uzdrawianie” autorstwa Richarda Bartletta otwiera drzwi do praktyki wykorzystującej energię wpisaną głęboko w istotę każdego z nas. Wydawnictwo Vital prezentuje dzieło, które nie tylko wyjaśnia tajniki tej metody, ale również inspiruje do osobistej transformacji i samouzdrawiania. 

Żywa energia – czym właściwie jest?

Oparta na doświadczeniu doktora kręgarstwa, książka ujawnia fenomen żywej energii, która jest obecna w każdym z nas i może stanowić klucz do zdrowia. Punktem wyjścia jest szczera historia odkrycia, gdy autor podczas choroby własnego syna, znalazł rozwiązanie w połączeniu dotyku ze skupioną myślą. To bezprecedensowe wydarzenie zapoczątkowało rozwój techniki, którą dziś możemy poznać dzięki jego publikacji. 

Zaskakujące wyniki, które łączą fizykę kwantową z transformacją osobistą, zostały przedstawione w przystępny sposób, ułatwiając czytelnikom zrozumienie mechanizmów działania tej prostej i naturalnej techniki dostępnej dla wszystkich. Książka przekazuje wiedzę i narzędzia, które każdy może wykorzystać do poprawy jakości swojego życia. 

Autor dzieli się przemyśleniami na temat tego, jak dostęp do energii przez własne dłonie może wpływać na różne aspekty życia, od zdrowia fizycznego, po dobrostan psychiczny i emocjonalny. 

Jakie możliwości daje Matryca Energetyczna?

Książka nie tylko prezentuje zasadę działania tej metody, ale też całokształt możliwości, jakie niesie transformacja. Poprzez osobiste anegdoty i przypadki z praktyki autora czytelnik ma szansę odkryć, jakie metody stosował i na jakiej podstawie wyciągał wniosku. 

Odkryjesz tu informacje przedstawione w aspekcie duchowym, emocjonalnym, fizycznym i mentalnym. Autor pokazuje, jak jego metoda może wpływać na życie, podkreślając przy okazji szeroki target książki, który obejmuje zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane w dziedzinie uzdrawiania. 

Książka “Matryca Energetyczna. Innowacyjne uzdrawianie”, będąca owocem osobistego zaangażowania autora i jego pragnienia pomocy innym, zdobyła liczne opinie i rekomendacje ekspertów. Teraz dostępna w naszym sklepie online po atrakcyjnej cenie jest idealnym wyborem dla każdego poszukującego metod samopomocy. Wydawnictwo Vital zadbało o komfort użytkowania dzięki wygodnemu formatowi 145×210. 

Zapraszamy do zakupu tej rewolucyjnej publikacji w naszej księgarni online, gdzie jakość spotyka się z wiedzą. Otrzymaj dostęp do narzędzi zmiany już teraz! 

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg