Mapa Pragnień Danielle LaPorte

Holistyczne narzędzie do spełniania marzeń

Waga 1 kg
%

36,08 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Danielle LaPorte – malarka, mówczyni, jej książka została przetłumaczona na 8 języków. Jest członkiem grupy SuperSoul stworzonej przez Oprah Winfrey.

Nie mów o zewnętrznych celach a raczej zastanów się, jak chciałbyś czuć się w poszczególnych strefach swojego życia. Zwykle tworzymy listy zadań, marzeń, nie uwzględniając emocji, a skupiając się na czynnościach. Tymczasem autorka proponuje skoncentrować się na upragnionych uczuciach, co doprowadzi nas do głębszej introspekcji i zweryfikuje oczekiwania w stosunku do innych ludzi i samego siebie.

Szukaj inspiracji zamiast motywacji. Pamiętaj, że życie jest pełne przypadkowych pragnień, które trudno pogodzić. Przy dokonywaniu wyborów, bierz pod uwagę stan swojego umysłu, emocji i ducha. Te trzy elementy tworzą holistyczną całość i rozdzielanie ich zwykle przynosi rozczarowanie i frustrację. Zboczenie z właściwej drogi jest z drugiej strony zupełnie naturalne a nawet niezbędne. Trzymając kompas w ręku, wiemy jaki jest cel i to jest najważniejsze.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2021

Format: 160×220

Ilość stron: 277

Opis: Wydawnictwo Purana

 

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…

Wróć na górę