Kuracje

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Obecnie istnieje wiele ziołowych produktów, które są wykorzystywane na co dzień. Produkowane są z nich różne suplementy diety takie jak kuracja oczyszczająca, przygotowana z roślinnych ekstraktów. To wyroby, które w swojej książce dotyczącej tematyki diety i życia opisuje Hulda Clark. Podstawą tych artykułów są składniki pochodzenia roślinnego, które miewają określone działanie na układ pokarmowy, na przykład jelita.

Składniki stosowane w kuracjach oczyszczających

Zioła i inne rośliny to podstawowe ingrediencje, które są stosowane w suplementach diety. Produkty oczyszczające wspomniane w książce „Kuracja życia” składają się z takich składników jak na przykład pączki z kwiatów drzewa goździkowca korzennego, piołun, zielony orzech, ornityna, korzenie hortensji, prawoślazu oraz sadźca, liście mięty czy magnez. Są to substancje pochodzenia naturalnego, najczęściej roślinne. W skład preparatów wchodzą między innymi ich wyciągi.

Czytaj więcej

Jakie są efekty stosowania kuracji oczyszczających?

Naturalne wyroby, które wytwarza się z rozmaitych gatunków roślin, bywają stosowane w różnych okolicznościach. Produkty oczyszczające opisywane w „Kuracji życia” mają m.in. formę kropel, a ich opakowanie to na przykład buteleczka o pojemności kilkudziesięciu mililitrów. Sposób ich dawkowania został opisany na dołączonej ulotce i należy się do niego stosować. Oprócz tego warto także zasięgnąć w tej kwestii porady lekarskiej, tak jak w przypadku innych suplementów diety.

Produkty opisywane przez autorkę książki „Kuracja życia”

Przyjmowanie wyrobów oczyszczających to zagadnienie, które powinno być za każdym razem konsultowane z lekarzem. Książka „Kuracja życia” dr Huldy Clark między innymi opisuje, w jaki sposób niektórzy włączają je do swojej diety. Konieczne jest odpowiednie dawkowanie środków, zgodnie z zaleceniami na opakowaniu czy ulotce. Należy zaprzestać ich zażywania w razie pojawienia się niepożądanych dolegliwości. Przyjmowanie każdego suplementu diety warto również skonsultować z lekarzem.

KSIĄŻKA

ksiazki

WYPRZEDAŻ
KSIĄŻKA 10-20 ZŁ

wyprzedaż książek

SUPLEMENTY
DIETY

Suplementy diety

KURACJE
OCZYSZCZAJĄCE

kuracje oczyszczające