Kuracje oczyszczające organizm dr Huldy Clark [fragment książki]

Kuracje oczyszczające organizm dr Huldy Clark [fragment książki]

Kim jest Dr Hulda Clark?

„Dr Hulda Clark jest dyplomowanym biologiem (ukończyła studia z wyróżnieniem na Uniwersytecie Saskatchewan w Kanadzie). Studiowała też na Uniwersytecie Mc Gill oraz na Uniwersytecie Standu Minnesota, gdzie zajmowała się biofizyką i fizjologią komórki.

W roku 1958 uzyskała stopień doktora fizjologii. W 1979 zrezygnowała z udziału w rządowym programie badań i poświęciła się prowadzeniu prywatnej praktyki. Sześć lat później opracowała technikę elektronicznego skanowania ludzkiego ciała. Dzisiaj metody dr Clark, jej rezultaty i wnioski mogą poznawać wszycy. Wystarczy przeczytać i spróbować.” Była twórczynią pierwszego zappera.

Historia zappera

„Terminem zappowanie określam poddawanie zarazków działaniu prądu elektrycznego o określonej częstotliwości. Do tego zabiegu używałam przez lata fabryczny generator.

Kuracja ŻyciaNajpierw sporządziłam listę częstotliwości dla większości bakterii i wirusów w swojej kolekcji. (…) Następnie testowałam pacjenta na ich obecność w nadziei, że nie był zainfekowany szczepem, którego próbki miałam. Nawet u osób ze zwykłym katarem stwierdziłam kilkanaście odmian. (…) Kolejną czynnością było dostrojenie generatora do kilkunastu częstotliwości – po 3 minuty dla każdej. Cały proces obejmujący testowanie i zabiegi zajmował około 2 godzin. W wielu przypadkach następowała natychmiastowa , ale często tylko doraźna poprawa. (…)

W 1993 r. mój syn Geoffrey przyłączył się do moich badań i razem spróbowaliśmy innego podejścia. Zaprojektował i zaprogramował komputerowo sterowany generator, który automatycznie pokrywał wszystkie częstotliwości wysyłane przez robaki, wirusy i bakterie w paśmie od 290 000  do 470 000 Hz. Wystarczały 3 minuty na każde 1000 Hz pasma. Przynosiło to lepsze efekty, lecz wymagało poświęcenia 10 godzin na poddanie się zabiegowi zappowania.

Rezultaty ciągle nie były zadowalające. Można było złagodzić objawy artretyzmy, przeziębienia, bólu gałek ocznych, lecz nie uzyskiwał się całkowitej poprawy z dnia na dzień. Po miesiącach zaobserwowałam, że mikroorganizmy promieniowały również w zakresie 170 000 – 690 000 Hz. Wyglądało na to, że mój wykaz próbek był niekompletny. Pokrycie szerszego zakresu pasma, przy poświęceniu 3 minut na każde 1000 Hz, zajęłoby 26 godzin. Gra była warta świeczki, jeśli metoda skutkowałaby, ale na tym etapie zappowanie nie dawało 100% efektywności z powodów, które dopiero miały zostać wyjaśnione.

W roku 1994 syn zbudował podręczny, precyzyjny generator częstotliwości z zasilaniem bateryjnym, aby przy niskich kosztach inwestycji dać każdemu możliwość zlikwidowania np. przywry jelitowej na 434 000 Hz. Kiedy przetestowałam urządzenie na jednej z własnych bakterii, okazało się, że trzy inne szczepy promieniujące na zupełnie innych częstotliwościach również wyginęły! Nigdy wcześniej nie zaobserwowałam takiej sytuacji. Gdy dokonałam testy na innych pacjentach wszystkie szczepy bakterii udało się usunąć, mimo, że były ich dziesiątki!

Dalsze badania dowiodły, że efekt nie polegał na wyjątkowej konstrukcji przyrządu, ani też na szczególnym kształcie generowanych sygnałów. Powodem było zasilanie bateryjne!  (…)

Trzy zabiegi pozwalają pozbyć się wszystkich intruzów. Dlaczego trzy? Pierwszy zapping zabija wirusy, bakterie, pasożyty, ale po kilku minutach pojawiają się inne. Wnioskuję, że zostały uwolnione z martwych robaków, które wcześniej zainfekowały. Drugi zapping niszczy uwolnione wirusy i bakterie, lecz wkrótce część wirusów mnoży się ponownie. Widocznie musiały zarazić resztę pozostałych bakterii. Po trzecim zappingu nigdy nie znajduję wirusów, bakterii ani pasożytów – nawet po kilku godzinach.

Dlaczego wirus rezydujący wewnątrz robaka nie ginie podczas pierwszego zabiegu? Prawdopodobnie dlatego, że prądy wysokiej częstotliwości wędrują po powierzchni ciał (jest to tzw. Efekt naskórkowy) – ciało pasożyta ekranowało jego wnętrze. Oto dlaczego długie godziny pracy z generatorem dawały tylko częściową i doraźną poprawę – zabieg był wykonywany raz, a nie trzy razy.. To wyjaśnia również, dlaczego jednokrotna sesja z generatorem lub zapperem często wywołuje objawy przeziębienia ! „

Medikzap – zapper, który kupisz w sklepie Purana

„Aparat Medikzap poprzez odpowiednio dobrane łagodne impulsy elektryczne energetyzuje organizm, uodparnia go na płynące z zewnątrz zagrożenia i wzmacnia działanie kuracji ziołowych. Częstotliwości emitowane przez poszczególne programy aparatu trafiają do właściwych narządów, wzmacniając je i usprawniając ich funkcjonowanie. Energia wytwarzana przez Medikzap mobilizuje system immunologiczny i przywraca naturalną równowagę w organizmie.

Pierwsze trzy programy aparatu Medikzap dostosowane są do trzech obszarów energetycznych naszego organizmu. Program czwarty jest programem mobilizującym cały organizm.

Program pierwszy – obszar pierwszy:  układ kostny, mięśnie, system immunologiczny, układ krwionośny.

Program drugi: mózg, serce, wątroba, nerki nadnercza, piersi, płuca, śledziona, tarczyca jelito grube, macica, prostata, białe i czerwone krwinki, centralny układ nerwowy.

Program trzeci:  jelito cienkie, jajniki, pęcherz moczowy, przewody moczowe, gruczoły limfatyczne, trzustka, woreczek żółciowy, miednica, żołądek, skóra, włosy, paznokcie, błona maziowa, krtań, narządy słuchu i wzroku. W obszarze tym mieści się również centrum równowagi hormonalnej i kwasowo zasadowej.

Program czwarty to program ogólnie wzmacniający.

Medikzap jest urządzeniem, które przez swoje harmoniczne drgania elektryczne przywraca równowagę we wszystkich organach ciała, zapewniając ich stabilną pracę. Przez pierwszy okres stosowania aparatu mogą u niektórych użytkowników pojawić się pewne przejściowe symptomy związane z doprowadzeniem organizmu do stanu równowagi. Mogą to być krótkotrwałe bóle głowy, uczucie zmęczenia i brak koncentracji. Jednak po  dłuższym stosowaniu aparatu organizm nasz odzyska równowagę, wytrzymałość, odporność i wewnętrzny spokój. ‘

Kuracje ziołowe zalecane przez dr Huldę Clark – jak je przeprowadzać.

„Przed rozpoczęciem ziołowych kuracji oczyszczających polecamy stosowanie aparatu Medikzap przez 3 tygodnie. Nie jest to bezwzględnie konieczne, ale warto pamiętać, że Medikzap wzmacnia organizm , wpływa korzystnie na przebieg kuracji ziołowych i jest doskonałym ich uzupełnieniem. Nie zastępuje jednak tych kuracji.

W celu pełnego oczyszczenia organizmu należy przeprowadzić następujące kuracje:

  • Kurację na oczyszczanie jelit
  • Kuracje na oczyszczanie wątroby
  • Kurację na oczyszczanie nerek
  • Kokosową kuracje oczyszczającą

Jeśli kuracje przeprowadza się po raz pierwszy, wskazane jest przeprowadzenie wszystkich podanych wyżej elementów.

Ponieważ każdy organizm reaguje indywidualnie na kuracje oczyszczające, czas potrzebny na jego czyszczenie i odzyskanie pełni sił witalnych może być dla każdego inny. Jeśli podczas przeprowadzania którejkolwiek z kuracji odczuje się dyskomfort, można zalecane dawki zmniejszyć o połowę lub wydłużyć przerwy między kolejnymi zabiegami.

W trakcie oczyszczania organizmu należy pić co najmniej 1,5 litra płynów dziennie.

Poniżej podaję kolejne etapy kuracji. Żadnej kuracji ziołowej nie należy stosować dłużej niż w zaleceniach, a pomiędzy poszczególnymi kuracjami należy zachować przerwy.

Etapy kuracji:

I.Pierwsze czyszczenie jelit (17 dni).

II.Oczyszczanie wątroby (2 dni) należy przeprowadzać 2 tygodnie po pierwszym zabiegu oczyszczania jelit. Kurację tę powinno się przeprowadzić

kilkakrotnie z zachowaniem przerwy 2-5 tygodniowej pomiędzy kolejnymi oczyszczeniami wątroby.

III. Drugie oczyszczanie jelit (17 dni)

    1. Oczyszczanie nerek (9 tygodni)
    2. Trzecie oczyszczanie jelit (17 dni)
    3. Kuracja kokosowa (4 dni)

Po zakończeniu kuracji proces oczyszczania trwa nadal, ponieważ organizm kontynuuje samooczyszczanie (do 3 tygodni w przypadku oczyszczania jelit lub nerek, a do 5 tygodni w przypadku oczyszczania wątroby). „

Źródła:

Clark H.R, Kuracja życia metodą dr Clark. W: Wydawnictwo PURANA

Elmborg L.K, Skuteczne kuracje oczyszczające W: Wydawnictwo PURANA

Dr Hulda Clark – https://en.wikipedia.org/wiki/Hulda_Regehr_Clark