Księga zagadek Sherlocka Holmesa Dan Moore

Podejmij wyzwanie i stań się tak bystry jak on!

Waga 1 kg
%

37,43 

Opis

Mistrz postanowił dać pracującym u niego żebrakom przerwę i zamienił wysiłek fizyczny na odrobinę treningu umysłowego. Każdy, kto rozwiąże zagadkę w mniej niż 10 minut, dostanie dodatkowy kufel piwa do kolacji. Czy będziesz jednym z niewielu szczęśliwców, którzy pomyślnie ukończą wyzwanie? „Księga zagadek Sherlocka Holmesa” jest pełna tajemnic czekających na rozwiązanie! Sprawdź, czy dorównasz sławnemu detektywowi.

Księga zagadek Sherlocka Holmesa zapewnia doskonałą rozrywkę dla osób lubujących się w łamigłówkach. Można rozwiązywać je samodzielnie bądź próbować sił z rodziną i przyjaciółmi. Lekka i poręczna książka zainicjuje niejedną burzę mózgów, jak i salwy śmiechu, nawet wtedy, kiedy wszystkie inne rozrywki zwyczajnie się znudzą.

Absorbująca publikacja dostarcza pełnej gamy emocji – przez irytację aż po finalne zdumienie dokonanymi odkryciami. Wszystkie tajemnice zawarte w księdze są tematycznie związane z postacią Sherlocka Holmesa, epoką wiktoriańską lub początkiem XX wieku. Starannie dobrane ilustracje nadają jej odpowiedniego klimatu i pomagają wyobraźni przenieść nas do mglistego, mrocznego Londynu.

Rozwiązanie każdej zagadki można znaleźć na odwrocie książki, poza odpowiedziami na trzy najbardziej diabelskie łamigłówki, których tajemnice są dobrze zapieczętowane. Każdy miłośnik puzzli znajdzie coś dla siebie, bowiem w książce znajduje się 200 zagadek, które stymulują różne obszary mózgu.

Łamigłówki rzucają wyzwanie naszej percepcji, pamięci, kreatywności, umiejętnościom rozwiązywania problemów, zdolnościom matematycznym i logicznemu myśleniu. Najciekawsze zdają się być te, które wymagają myślenia lateralnego, czyli zdolności tworzenia pozornie nieistniejących połączeń między faktami a detalami. W końcu to z nieszablonowego myślenia i braku poszanowania dla zasad najbardziej znany jest detektyw Holmes. Podejmij wyzwanie i stań się tak bystry jak on!

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…

NEWSLETTER

Subskrybuj jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach