Księga Dharmy Simon Haas

Podejmowanie świadomych decyzji

Waga 1 kg
%

27,88 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Do tej pory ta wiedza była zarezerwowana dla królów i książąt. Jak podejmować decyzje które mają być dobre i korzystne w zarządzaniu królestwem, poddanymi czy własnym życiem?  Czy instrukcje przekazywane setki czy tysiące lat temu maja nadal swoje zastosowanie we współczesnym świecie? Simon Haas twierdzi że tak i w przystępnej formie prezentuje nauki dharmy które mogą być zastosowane wszędzie i przez każdego ponieważ jest to ponadczasowa i uniwersalna wiedza.

Księga Dharmy poświęcona jest sztuce dokonywania właściwych wyborów, jest o tym, jak żyć umiejętnie, zamiast chaotycznie, na chybił trafił.

Simon Haas urodził się w 1975 roku i od niemal trzydziestu lat stara się zgłębiać pradawne mądrości. Jeszcze jako chłopiec zainteresował się sanskryckimi tekstami starożytnych Indii. Później wiele lat spędził na subkontynencie indyjskim. Mieszkał w tamtejszych świątyniach i klasztorach. Przez szesnaście lat pobierał nauki u mistrza duchowego reprezentującego nieprzerwaną od tysięcy lat sukcesję nauczycieli tradycji bhakti.
Haas z wyróżnieniem ukończył Uniwersytet Cambridge. Obecnie zajmuje się popularyzacją nauk starożytnych Indii i filozofii jogi – prowadzi na ich temat wykłady, seminaria i warsztaty.

Wydawnictwo: Manendra

Rok wydania: 2018

Format: 145×210

Ilość stron: 176

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg