KPL Matki, które nie potrafią kochać, dr Susan Forward / Toksyczni rodzice, Susan Forward

Waga 1 kg

63,00 

Opis

MATKI, KTÓRE NIE POTRAFIĄ KOCHAĆ

dr Susan Forward, Donna Frazier-Glynn, 

W swojej bestsellerowej książce Susan Forward omawia szkody czynione przez niekochające matki w psychice córek i podsuwa tym ostatnim skuteczne sposoby przezwyciężania bolesnego dziedzictwa. Przez 35 lat praktyki terapeutycznej autorka pomogła wielu kobietom uporać się z emocjonalnym bagażem pozostałym po wychowaniu przez inne kobiety, o pokolenie starsze.

Jak tłumaczy Susan Forward, można wygoić „matczyną ranę”, znaleźć pomoc i odbudować poczucie własnej wartości. Na stronach tej książki przewijają się różne typy tytułowych „matek, które nie potrafią kochać”: narcystyczne, zazdrosne, zaborcze, despotyczne, niewydolne życiowo i wychowawczo, stosujące przemoc wobec córek lub niezdolne do ich ochrony przed przemocą. Każdy z tych typów generuje szczególne napięcia w relacji matka–córka, które najpierw trzeba zidentyfikować i zrozumieć, aby móc rozpocząć proces uzdrawiania.

Napisany z pasją i pasjonujący poradnik doświadczonej terapeutki zapewnia rzeszom niekochanych córek wsparcie emocjonalne i odpowiednie narzędzia do uruchomienia tego procesu, tak aby destrukcyjny klimat, w jakim dorastały, nie ciążył dłużej ani nad nimi, ani nad ich własnymi dziećmi.

Wydawnictwo: Purana

Rok wydania: 2019

Oprawa: miękka

Format: 145×205

Ilość stron: 325

 

TOKSYCZNI RODZICE

Susan Forward, Craig Buck

Ponad 1 milion sprzedanych egzemplarzy. Autorka książki: Matki, które nie potrafią kochać.

Jeżeli jesteś dorosłym dzieckiem toksycznych rodziców możesz naprawdę wiele zrobić, aby uwolnić się od uciążliwego dziedzictwa, którym jest poczucie winy i brak wiary w siebie. Książka ta napisana jest w duchu wielkiej nadziei, że bez względu na przeszłość jest czas i przestrzeń na budowaniu teraźniejszości opartej na zaufaniu do ludzi i miłości do siebie. Potrzebna jest tylko odwaga, która jest w Tobie.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Rok wydania: 2019

Oprawa: miękka

Format: 145×210

Ilość stron: 350

 

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…