Złoto koloidalne 500ml Powiększ

Złoto koloidalne 500ml

Nowy

Złoto koloidalne 500ml regeneruje, wzmacnia i stymuluje organizm.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.


64,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Medi Flowery- Złoto koloidalne 500 ml

Już w starożytnym Egipcie złoto było używane w celach medycznych, Chińczycy gotowali ryż ze złotą monetą, co miało uzupełnić braki złota w organizmie, a średniowieczniu alchemicy przez całe stulecia próbowali wytworzyć ”złoty elixir”, który miał przywracać zdrowie i młodość. Znana jest ogólnie praktyka pocierania złotą obrączką jęczmienia na powiece, co według powszechnie panującej opinii ma prowadzić do jego zniknięcia.

Koloidalny roztwór złota regeneruje organizm i odbudowuje siły witalne. Złoto ma korzystny wpływ na układ pokarmowy i krwionośny, wzmacnia pozytywne energie ciała, otwiera wysokie czakry korony i serca, wpływa korzystnie na sferę emocjonalną i duchową. Jeśli oddajemy się medytacji dobrze jest wykorzystać tę siłę złota koloidalnego zażywając je na 15 min przed rozpoczęciem seansu oraz wcierając kilka kropel w czakrę trzeciego oka, gardła i serca.

Złoto koloidalne to zawiesina mikroskopijnych cząsteczek kruszcu w wodzie destylowanej, powstająca w procesie rozpuszczania złotej elektrody pod wpływem prądu elektrycznego o bardzo niskim natężeniu.

Największy mistyk Ameryki Edgar Cayce (1877-1945), zwany śpiącym prorokiem, wielokrotnie mówił o kuracji złotem. Według niego równowaga metali w organizmie człowieka zachwiana została przede wszystkim z powodu pierwotnego niedoboru złota. Cayce uważał, iż złoto konieczne jest do prawidłowej pracy wielu gruczołów produkujących hormony niezbędne dla normalnego funkcjonowania układu nerwowego.

Ze słynnych ”readingów” Edgara Caycego dowiadujemy się, że kuracja złotem jest niezwykle pomocna w takich chorobach jak: nowotwory, reumatyzm, zapalenie naczyń i węzłów chłonnych, stwardnienie rozsiane, stwardnienie tętnic, stwardnienie zanikowe boczne, choroby psychiczne, bielactwo nabyte, choroba Alzheimera, alkoholizm, głuchota, menopauza, niepłodność u kobiet i mężczyzn, niedoczynność tarczycy, choroba Parkinsona, szum w uszach, zanik mięśni, zapalenie kaletek maziowych, paraliż.

Dla maksymalnej skuteczności działania istotna jest odpowiednia wielkość i stężenie cząsteczek złota w roztworze (ppm, czyli tzw. części na milion). Nadmierna ilość cząsteczek złota nie tylko nie wpływa korzystnie na skuteczność preparatu, ale może spowodować niezamierzone działania. Optymalną ilość i wielkość cząsteczek złota zawiera produkt firmy Medi-Flowery.

Dawkowanie: bezpośrednio do jamy ustnej 10 kropli rano na czczo i 5 kropli wieczorem.

Zewnętrznie: można stosować jako tonik do oczyszczania twarzy i ciała. Złoto koloidalne przez głębokie nawilżanie i zwalczanie wolnych rodników zapobiega procesom starzenia sie skóry, uelastycznia ją i ujędrnia. Poprzez stymulację komórek skóry skutecznie redukuje zmarszczki. Złoto rozświetla i rozjaśnia skóre nadając jej blask i świeżość.

UWAGA:

Wszelkie informacje zawarte tutaj mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Złoto koloidalne 500ml

Złoto koloidalne 500ml

Złoto koloidalne 500ml regeneruje, wzmacnia i stymuluje organizm.

Napisz opinię

9 Innych produktów z tej kategorii