Keto słodycze Carolyn Ketchum

150 sprawdzonych przepisów na fit słodycze i przekąski zgodne z dietą ketogeniczną

%

93,90 

Opis

Carolyn Ketchum, autorka książki z przepisami All Day I Dream About Food, bloga o kuchnii bezglutenowej i niskowęglowodanowej, magister antropologii fizycznej i ewolucji człowieka.  Po zdiagnozowaniu u siebie cukrzycy, postanowiła przejść na dietę ketogeniczną. Największą trudnością w zaakceptowaniu tego sposobu odżywiania był słaby dostęp do słodyczy typu keto. Ketchum postanowiła przekształcić ulubione przepisy na słodkości w te odpowiadające jej diecie.

Ta książka jest dla ciebie jeśli chcesz:

  • stracić zbędne kilogramy,
  • zacząć zdrowiej się odżywiać,
  • spróbować diety ketogenicznej.

Estetycznie wydana, obszerna, bogato ilustrowana, w twardej okładce książka zawiera 150 przepisów na ciasta, ciasteczka, batoniki, słone przekąski, chleby, a nawet pizzę bez glutenu, cukru i mleka! Przepisy są niskowęglowodanowe i bez wyrzutów sumienia możesz je serwować w swoim codziennym jadłospisie nie obawiając się zwiększenia poziomu cukru we krwi czy zaburzenia efektów odchudzania.

Jak twierdzi autorka, ciasteczka wychodzą wspaniale chrupiące, pączki puszyste i niesamowicie czekoladowe, a ciasta rozpływają się w ustach!

Do każdego przepisu podana jest informacja o zawartości tłuszczu, białek i węglowodanów, alergenach i ewentualnych zamiennikach.

Keto słodycze – fit dla szczupłej sylwetki!

Wydawnictwo: Vital

Rok wydania: I wydanie 2020

Format: 170×250

Ilość stron: 462

group38
Może spodoba się również…

NEWSLETTER

Subskrybuj jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach