Jezus mówi do ciebie, Sarah Young

w miłości Jezusa odnaleźć pokój, 8 milionów sprzedanych egzemplarzy

%

22,90 

Opis

„Jezus mówi do ciebie” to codzienny przekaz pokoju i miłości skierowany do ciebie przez Jezusa. Jest to zbiór niezwykłych rozważań pisanych jako słowa Jezusa kierowane do wprost czytającego.

Na każdy dzień roku przypada tylko krótki tekst, który zawiera jednak taki ładunek wspaniałej duchowej mocy, tyle pokoju i radości, że potrafi całkowicie przemienić 24-godziny życia osoby, do której jest skierowany. Smutek i zniechęcenie zmieniają się w głęboki pokój, w poczucie zanurzenia w świetle Bożej miłości. To niezwykłe doświadczenie stało się udziałem już ponad 8 milionów osób, które kupiły tę tłumaczoną już na 25 języków książkę.

Przesłanie Bożego pokoju rozprzestrzenia się za jej pomocą po całym świecie. Książka po wielu miesiącach przebywania na 1 miejscach list bestsellerów (NYT, Amazon) została ogłoszona najlepiej sprzedającą się książką roku przez pismo Wall Street Journal.

Autorem książki jest znana chrześcijańska pisarka i ewangelizatorka Sarah Young, która odczuła potrzebę „słuchania Boga z piórem w ręku”. Zaczęła spisywać wszystko, cokolwiek usłyszała w swej duszy jako głos Pana. Z czasem forma dziennika zmieniła się z monologu w dialog. Sarah wiedziała, że jej notatki nie są natchnione w ten sposób jak Pismo Święte, ale samo ich spisywanie w jakiś sposób pomagało jej zbliżać się do Boga. Zauważyła, że również inni ludzie radowali się treściami, którymi się z nimi dzieliła, że stały się dla nich drogą do przebywania w bliskości Jezusa. Zostały napisane z punktu widzenia Jezusa, więc zatytułowała je „Jezus mówi do ciebie”.

Od wydawcy:

Przyjdź do mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego. Oderwij swój umysł od problemów, aby skupić się na Mnie. Pamiętaj, że mogę uczynić nieskończenie więcej, niż prosisz czy rozumiesz. Jednak zamiast przekonywać Mnie, abym zrobił to czy tamto, staraj się dostroić do tego, co JUŻ czynię.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Wydawnictwo: Esprit

Rok wydania: 2013

Okładka: miękka

Format: 130×170

Ilość stron: 380

group38
Może spodoba się również…

NEWSLETTER

Subskrybuj jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach