Jak zerwać z nałogiem bycia sobą dr Joe Dispenza

Waga 1 kg
%

81,92 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Dr Joe Dispenza daje podręcznik, w którym pokazuje nam jak nauka o mózgu nabiera wymiaru praktycznego. Łączy najnowsze odkrycia neuronauki ze starożytnymi metodami medytacyjnymi.

Autor twierdzi, że najgorszy nałóg to Bycie sobą! Tak często mówimy: Taki jestem i nic na to nie poradzę, to nie możliwe, abym się zmienił. Tymczasem neuroplastyczność mózgu i fizyka kwantowa jasno pokazują, że nic nie jest w nas wieczne, że zawsze można dokonać zmian. Wszystko we wszechświecie składa się z subatomowych cząstek, takich jak elektrony. Jeśli mogą one istnieć w nieskończonej liczbie możliwych miejsc jednocześnie, to potencjalnie jesteśmy w stanie powołać do istnienia nieskończoną liczbę możliwych rzeczywistości.  Jednym słowem każde zdarzenie, które nastąpi w przyszłości, związane z naszymi pragnieniami. Ma już swoją rzeczywistość w polu kwantowym, która czeka na twój wybór.

Energia nieskończonych możliwości kształtowana jest jak glina przez świadomość: twój umysł. Umysł i materią są ze sobą całkowicie splatane. Czas wymienić umysł na lepszy model.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2023

Format: 150×210

Ilość stron: 426

Okładka: miękka

 

Opis: Księgarnia Purana

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg