Jak wspomagać organizm w chorobach nowotworowych Janusz Dąbrowski

oraz innych ciężkich chorobach metabolicznych

Waga 0,50 kg

25,00 

Opis

W opracowaniu przedstawione są informacje dotyczące podstawowych komponentów, jakie warto i należy zastosować zarówno w profilaktyce prozdrowotnej, antynowotworowej, jak i w trakcie niezbędnego wspomagania organizmu podczas ciężkich chorób metabolicznych, w tym nowotworowych. To sprawdzone już w praktyce rozwiązania (o czym jest mowa w książce „Czy można uchronić się przed chorobą nowotworową?”) – i oby służyły skutecznie tym, którzy będą musieli zmierzyć się z tym jakże niełatwym problemem zdrowotnym. Bazujemy na naturalnych suplementach czołowej niemieckiej firmy, lidera w swojej branzy, ujętych w spójny, kompleksowy program.

Nasze zdrowie zależy od przywrócenia równowagi metabolicznej. A to osiągamy oczyszczaniem organizmu z toksyn i pasożytów, systematycznym odkwaszaniem i nawadnianiem organizmu, zadbaniem o prawidłową florę jelitową, regulację poziomu cukru i insuliny we krwi, systematycznym zaopatrywaniem komórek organizmu w niezbędne naturalne witaminy, polifenole, antocyjany składniki mineralne itp., umiarkowanym uprawianiem sportu (ruch!), radzeniu sobie ze stresami itd.

W opracowaniu autor podaj bardzo dokładne wskazówki na bazie doświadczenia własnego, jak i wielu ludzi, którzy w ciągu kilku lat wypróbowali już w skuteczny sposób zasady wspomagania organizmu.

 

Wydawnictwo: Barwy Zdrowia

Rok wydania: 2020

Format: 145×210

Ilość stron: 51

 

Opis: Księgarnia Purana

Informacje dodatkowe

Waga 0,50 kg

group38
Może spodoba się również…