Jak powstał zapper

Jak powstał zapper

Jak powstał zapper?

W 1989 roku biolog dr Clark doszła do wniosku, po przeprowadzeniu wieloletnich badań, że każde ciało emituje jakąś częstotliwość. Według niej ciało ludzkie wysyła sygnały elektryczne podobnie jak stacja radiowa, z tymże jest to szeroki zakres częstotliwości przy bardzo niskich wartościach napięcia. Był to powód dlaczego nie zostały one do tej pory wykryte i zmierzone.

W ramach swoich doświadczeń postanowiła określić pasmo radiowe dla zwierząt takich jak pchły, chrząszcze, muchy, mrówki. Prawdziwym fenomenem było, że martwy owad miał swoje pasmo emisji, zatem zjawisko to nie było wyłącznie domeną świata ożywionego. Materia nieożywiona dalej rezonowała!!!

Hulda Clark idąc dalej tym tokiem myślenia wywnioskowała, że za pomocą tej nowej techniki, może przebadać wirusy, bakterie, pasożyty, pleśnie, toksyny.

W książce “Kuracja życia” dr Clark

opisuje eksperyment, który przeprowadziła na własnym organiźmie:” Nagle przyszedł mi do głowy nowy pomysł: co stałoby się z dorosłym pasożytem, gdyby zarażona nim osoba poddała się działaniu generatora wysyłającego sygnał o częstotliwości 434 000 Hz. Jeszcze w tym samym tygodniu przeprowadziłam test na sobie z bakterią salmonellą, glistą i wirusem opryszczki, których byłam stałym nosicielem. Po trzyminutowym zabiegu przebadałam się i stwierdziłam ich brak w swoich organach za pomocą generatora. Nie było emisji na ich częstotliwościach. Powtarzałam test na okrągło z tym samym rezultatem. Czyżby rzeczywiście pasożyty te znikły? A może po prostu ukryły się i nie mogłam ich wykryć? Jednakże objawy też szybko ustąpiły. To wszystko stało się zbyt proste i niewiarygodne zarazem w tak krótkim czasie oczyścić organizm z pasożytów. Czy było to bezpieczne? W ciągu trzech tygodni uzyskałam rzetelne dane na temat wymaganego poziomu napięcia prądu wymaganego do kuracji. Wynosiło ono 5 V przez trzy minuty na określonej częstotliwości. Nie ma to nic wspólnego z użyciem prądu z domowej instalacji elektrycznej, który niechybnie zabiłby pacjenta razem z pasożytem.”

Tak doszło do wynalezienia przez dr Clark słynnego urządzenia znanego pod nazwą zapper