Ja pozbyć się chronicznego bólu barku Clair Davies

Terapia punktów spustowych w samodzielnym leczeniu

Waga 1 kg
%

49,12 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Clair Davies członek amerykańskiego stowarzyszenia masażu terapeutycznego.

Poznaj swoje spustowe punkty i pozbądź się bólu karku.

Czy odczuwasz nieustający, kłujący ból barku, który zakłóca Twój sen, a praca staje się koszmarem? Czy zwykłe czynności sprawiają Ci ogromną trudność? Cierpisz nieustannie na zapalenie torebki stawowej, ścięgien i stawów, zespół cieśni i sztywność barku? To znak, że doskwiera Ci zespół bolesnego barku. Problemy z barkiem mogą trwać miesiącami, a nawet latami dlatego musisz natychmiast działać. Clair Davies autor międzynarodowego bestselleru Terapia punktów spustowych podpowie Ci jak za pomocą masażu powięzi wyleczyć stan zapalny stawu barkowego i w pełni odzyskać zakres ruchów oraz całkowicie pozbyć się chronicznego bólu barku.
Jak wyleczyć bolący bark?
Zamrożony bark to zespół objawów ze strony wielu stawów i ścięgien, który doświadczany jest jako utrata ruchomości i ból w barku oraz górnej części ramienia. Najczęściej dotyczy on kobiet między czterdziestym a sześćdziesiątym rokiem życia oraz osób chorujących na cukrzycę typu 2 jednak dotknąć może każdego. Tradycyjne terapie medyczne opierają się głównie na zastrzykach sterydowych i przyjmowaniu leków przeciwbólowych, które jednak nie dają długotrwałych efektów. Prezentowana przez Autora terapia punktów spustowych powięzi gwarantuje trwałą ulgę. Opisane w książce skuteczne techniki, które stosowane są na całym świecie przez lekarzy i terapeutów w leczeniu bólu mięśniowo-powięziowego, oparte są na delikatnym masażu skupiającym się na wskazanych miejscach bolesności tkanki miękkiej. Wystarczy, że wprowadzisz je do swojego życia, a uwolnisz się od bólu, odzyskasz zakres ruchów i skrócisz czas powrotu do zdrowia.
Terapia punktów spustowych w leczeniu bólu:
Autor, ma certyfikat w zakresie masażu leczniczego i pracy z ciałem, specjalizował się w terapii punktów spustowych w celu leczenia bólu. Zainteresował się tą techniką, gdy dzięki automasażom konkretnych punktów skutecznie wyleczył się z zamrożonego barku. Zainspirowany tymi doświadczeniami, rozpoczął intensywne studia nad punktami spustowymi i bólem przeniesionym, czego wynikiem jest ten podręcznik opisujący metody uwolnienia się od bólu barku.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2020

Format: 145×210

Ilość stron: 360

 

Opis: Księgarnia Purana

 

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg