Intiucja boski drogowskaz na co dzień dr Doreen Virtue dr Robert Reeves

Pokarm dla duszy

Waga 1 kg
%

40,51 

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 40,51 

Opis

Intuicja to naturalna umiejętność, którą posiadamy wszyscy – jest jak oddychanie, mówienie czy widzenie. jeden z czołowych badaczy intuicji , John Bargh z Uniwersytetu Yale, mówi, że nasz mózg używa nieświadomego, niezależnego procesu, który nazywa „automatyzmem”, pozwalającego nam na natychmiastową ocenę i rozpoznanie swojego otoczenia.

Osoby o poznawczym typie osobowości polegają głównie na logice, częściej kierują się głową niż sercem, bardziej koncentrują się na faktach, liczbach i rzeczach namacalnych. Natomiast osoby posługujące się intuicją mają zwyczaj wypatrywania znaków, podejmowania decyzji pod wpływem sygnałów pochodzących z wewnątrz. Wiele badań potwierdza istotną rolę intuicji w procesie  znajdowania kreatywnych rozwiązań czy planowania. Najnowsze badania twierdzą, że lekarze osiągają lepsze wyniki w trakcie leczenia pacjentów, gdy kierują się głosem intuicji.

Twoja dieta, codzienne nawyki czy sposób spostrzegania ludzi ma wpływ na poziom wrażliwości i procesy intuicyjne. Dowiedz się, co możesz zrobić, aby uruchomić swoją prawą półkule i uaktywnić twoje naturalne intuicyjne zdolności.

 

 

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…