Grypa i przeziębienia gorączka i infekcja dr Hertzka

Święta Hildegarda leczy

Waga 0,50 kg

9,90 

Opis

Zamieszczone tu porady i receptury powstały w oparciu o dzieła medyczne św. Hildegardy z Bingen oraz zostały zweryfikowane przez wybitnych współczesnych specjalistów: doktora nauk medycznych Gottfrieda Hertzkę i doktora biochemii Wigharda Strehlowa. Obaj dzielą się w tej książce swą ogromną wiedzą medyczną i doświadczeniem.

Dr Gottfried Hertzka, doktor nauk medycznych, absolwent Akademii Medycznej w Wiedniu, przywrócił współczesnemu człowiekowi wielki skarb medycznej wiedzy i praktyki świętej Hildegardy. Sam przez blisko 50 lat zgłębiał jej pisma, tłumaczył z łaciny, rozpoznawał opisywane przez nią schorzenia i klasyfikował je zgodnie z wymogami współczesnej medycyny. Osobiście przygotowywał, badał i stosował w praktyce proponowane przez świętą Hildegardę receptury, uzyskując efekty, które swoją skutecznością zadziwiły jego samego i pacjentów.

Dr Wighrad Strehlow, z wykształcenia chemik i biochemik, terapeuta specjalizujący się w medycynie Hildegardy, jest uczniem i pełnym pasji kontynuatorem wielkiego dzieła doktora Hertzki. Wspólnie stworzyli oni kompletne podstawy pracy z systemem diagnostycznym i terapeutycznym Świętej z Bingen, umożliwiając każdemu pacjentowi samodzielne korzystanie z bogactwa przekazanej przez nią wiedzy.

 

Wydawnictwo: Wydawnictwo AA

Rok wydania: 2018

Format: 145×210

Ilość stron: 128

Dodatkowe informacje

Waga 0,50 kg


Możesz lubić także…

NEWSLETTER

Subskrybuj jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach