Gdy bolą stawy Anna Kłosińska, Dariusz Klarecki

Jak sobie pomóc gdy nic już nie pomaga

Waga 1 kg
%

22,96 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Choroby reumatyczne pustoszą nasz organizm. Lekarze przepisują pacjentom sterydy, antybiotyki i środki przeciwzapalne. Jednakże leczenie często nie przynosi pożądanych rezultatów, lecz tylko przysparza nowych chorób, będących skutkami ubocznymi stosowania leków przeciwreumatycznych. Zdesperowani i cierpiący poszukujemy więc nowych sposobów walki z tą chorobą i chorobami jej towarzyszącymi.

Takie właśnie sposoby przedstawiliśmy w tej książce, a są to między innymi leczenie uzdrowiskowe (balneoterapia: kąpiele siarczkowe i okłady borowinowe), detoksykacja (oczyszczanie) organizmu oraz radykalna zmiana sposobu odżywiania. Zamieszczone tu przepisy pomogą więc czytelnikom skomponować codzienne menu i przekonać się, że zdrowe potrawy mogą być również bardzo smaczne.

Opisaliśmy też historie osób, którym udało się wygrać z chorobą albo przynajmniej złagodzić jej skutki. Te pozytywne przykłady napawają optymizmem i dają nadzieję, że nam też ta walka się powiedzie.

Anna Kłosińska autorka i realizatorka programów z zakresu edukacji zdrowotnej i żywieniowej. Dyplomowany fizjolog żywienia, dietetyk, pedagog i terapeuta. Zajmuje się m.in. diagnostyką w zakresie badania alergii i nietolerancji pokarmowych oraz profilaktyką zdrowotną. Autorka książek m.in. Zdrowa kuchnia dla dzieci, Dobra dieta dla małych i dużych dzieci, Przepisy dla Tosi i Franka.

Dariusz Klarecki lekarz specjalizujący się w dziedzinach związanych z leczeniem sanatoryjnym. Obecnie pracuje w sanatoriach „Rafał” i „Zbyszko” oraz Hotelu Słoneczny Zdrój w Busku Zdrój. Jest członkiem Rady Naukowej BMS i Krajowym Konsultantem Biomechanicznej Stymulacji (BMS). Kocha ludzi i to co robi.

Wydawnictwo: Purana

Rok wydania: 2015

Format: 145×210

Ilość stron: 175

ISBN: 978-83-60170-72-4

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…

Wróć na górę