Brzmienie życia dr Michael Newton Powiększ

Brzmienie życia dr Michael Newton

Nowy

Wspomnienia ze świata dusz o osobistej transformacji.
Studia członków Instytutu Newtona pod redakcją i z komentarzami dr Michaela Newtona. 

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


39,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jakby to było, gdybyś mógł pamiętać o prawdziwym celu twojej duszy? 

Dr Michael Newton — autor bestsellerów „Wędrówka dusz” i „Przeznaczenie dusz”, powraca z nową serią przykładów badań, które podkreślają głęboki wpływ duchowej regresji na codzienne, ludzkie życie. 

Te fascynujące, prawdziwe relacje z całego świata, wydane pod redakcją dra Newtona, zostały wybrane i zaprezentowane przez hipnoterapeutów LBL dyplomowanych w Instytucie Newtona. Po przywołaniu wspomnień o ich życiu po śmierci, osoby przedstawione w tych badaniach wyruszyły na odmieniające życie duchowe podróże. Odnowiły w nich związki z bratnimi duszami, duchowymi przewodnikami oraz poznały tematy wyboru życia i ciał fizycznych, związków miłosnych i snów dzięki połączeniu się z ich nieśmiertelnymi duszami. Po ujawnieniu klejnotów wiedzy o sobie następują dramatyczne epifanie, pozwalające zwykłym ludziom zrozumieć sens przeciwności, jakie napotkały na swojej drodze, uzdrowić ich emocje, zrealizować prawdziwy cel ich życia oraz na trwałe ubogacić ich żywoty nowym poczuciem ich sensu. 

W odróżnieniu od poprzednich książek Michaela Newtona, w których losy indywidualnych osób posłużyły do zilustrowania przedstawianych tematów, w tej książce odwrócono tę perspektywę — losy poszczególnych osób i ich transformacje stanowią główną oś każdego rozdziału, a szczegółowe tematy wyłaniają się z tych osobistych opowieści. Dzięki temu czytelnik odbierze ukazane w nich postacie bardziej autentycznie, a książka znacząco zmieniła swój charakter z poznawczej na bardziej terapeutyczną.

Wydawnictwo: Tu i Teraz

Rok wydania: 2014

Ilość stron: 314

Format: 140x210

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Brzmienie życia dr Michael Newton

Brzmienie życia dr Michael Newton

Wspomnienia ze świata dusz o osobistej transformacji.
Studia członków Instytutu Newtona pod redakcją i z komentarzami dr Michaela Newtona. 

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii