Bóg jeszcze nie umarł Amit Goswami Powiększ

Bóg jeszcze nie umarł Amit Goswami

Nowy

Co fizyka kwantowa mówi o naszym pochodzeniu

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


34,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Od tysięcy lat ludzie poszukiwali dowodów na istnienie boga, ponieważ pierwiastek boski zdawał się przenikać całą rzeczywistość. I choć nikt przez ten czas nie mógł go uchwycić, to prace nie ustawały.

Aż do dziś! Bo fenomenalny Amit Goswami przedstawia niezbite dowody na istnienie boga!

  • Oto rzetelna, bezstronna teoria ewolucji uwzględniająca hipotezę boga… kwantowego i potwierdzająca tezę Einsteina, że wszystko we wszechświecie dzieje się tak naprawdę w umyśle boga!
  • Niezwykłe kompendium dla sceptyków, które uczy genialnych metod, jak odkrywać boga i przenikać jego umysł za pomocą nauki!
  • Ultranowoczesny przewodnik po tajemnicach fizyki kwantowej, biofizyki i biologii molekularnej w odniesieniu do ewolucjonizmu i kreacjonizmu!
  • Przystępne wprowadzenie do aktywizmu kwantowego dla każdego!

To pierwsza książka, która odsłania wszelkie nierozwikłane dotąd tajemnice biologii – kwestię pochodzenia człowieka czy luki w ewolucyjnym zapisie kopalnym. Tylko z niej możemy dowiedzieć się, jak współgrają ze sobą: genetyka, filozofia, religia, marzenia senne, telepatia, archeologia i wiele innych na pozór wykluczających się dziedzin.

Amit Goswami – profesor, fizyk kwantowy, pionier paradygmatu nauki zwanej „nauką w obrębie świadomości”; autor wielu popularnych książek na temat fizyki kwantowej i świadomości; praktyk na polu duchowości i transformacji; sam siebie nazywa aktywistą kwantowym.

Wydawnictwo: Illuminatio

Rok wydania: 2014

Format: 145x205

Ilość stron: 344

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Bóg jeszcze nie umarł Amit Goswami

Bóg jeszcze nie umarł Amit Goswami

Co fizyka kwantowa mówi o naszym pochodzeniu

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii