Pani figowca Powiększ

Pani figowca Abo Polak

Nowy

Uzdrawiająca moc medytacji

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


32,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pani Figowca jest kontynuacją książek wydanych przez wydawnictwo ALFATON „Tajemne Nauki Jezusa Chrystusa” - Abo Polaka Książka ukazuje jak od dziesiątków tysięcy lat, wielkie znaczenie miała i ma medytacja dla zdrowia psychicznego i fizycznego człowieka, jak i całej Ziemi.

Człowiek od zarania dziejów szukał sposobów odkrycia praw rządzących światem wewnętrznym i zewnętrznym, a wykorzystywał do tego różne środki i techniki samokontroli umysłu czyli medytację i modlitwę. Zauważył potężną moc medytacji w czym ta książka ma nam to przybliżyć i odkryć unikalne przesłanie zapisane w starożytnych mitach i symbolach. Każdy może sam za pomocą medytacji wkroczyć na drogę rozwoju swojej duchowej świadomości.

Autor odkrywa wspólne ezoteryczne przesłanie, jakie płynie z mitów i legend starożytnego świata, o ścieżce rozwoju duchowego i potrzebie medytacji, od Sumeru, Egiptu przez Grecję, Indie aż po Izrael. Książka objaśnia znaczenie kluczowych symboli dla rozwoju duchowego człowieka, takich jak: Drzewo Poznania Dobra i Zła – czyli tytułowa Pani Figowca, wąż, woda, pustynia, pal i wiele innych. Ukazuje niezwykłą wiedzę ukrytą w starożytnych mitach i legendach dotyczącą sztuki samo wnikania w Pierwotną Jaźń, która do tej pory była dla naszej cywilizacji ukryta i nieodgadniona.

W nowym świetle zaczniesz postrzegać nauki płynące z opowieści o Chrystusie, Buddzie, Mojżeszu, Zeusie, Herze, Apollo, Heraklesie , Atenie, Re, Izydzie, Hator, Gilgameszu i wielu innych. Dzięki temu otworzysz się na wspaniały duchowy świat i odkryjesz wewnętrznego guru, nauczyciela, który dalej cię poprowadzi w życiu obdarzając zdrowiem, duchową mocą, mądrością i bogactwem, o jakim nawet nigdy nie marzyłeś.

Wydawnictwo: Alfaton

Rok wydania: 2013

Format: 160x210

Ilość stron: 175

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Pani figowca Abo Polak

Pani figowca Abo Polak

Uzdrawiająca moc medytacji

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii