Obniżka! Test Dowód na życie po śmierci Stephane Allix Powiększ

Test Dowód na życie po śmierci Stephane Allix

Nowy

Książka o życiu po śmierci

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


35,40 zł

-3,90 zł

39,30 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jak rzeczywiście wygląda życie po śmierci?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad wędrówką dusz i życiem pozagrobowym? Z doświadczeń, którymi dzielą się testowane przez autora media, dowiesz się, jak sam możesz komunikować się ze zmarłymi oraz jakie korzyści i zagrożenia są z tym działaniem związane. To błogosławieństwo, czy raczej kłopot? Jak wykorzystać tę umiejętność w życiu codziennym? Jak rozpoznać, czy medium rzeczywiście przekazuje nam prawdę o bliskich zmarłych? Wszystko to zrozumiesz dzięki tej książce.

Skontaktuj się z bliskimi, którzy odeszli.

Autor przeprowadza jedyny w swoim rodzaju test, dzięki któremu zrozumiesz, że możemy komunikować się ze zmarłymi. W książce zostały również omówione zagadnienia związane z kresem życia i umieraniem. Badacz posługuje się przy tym autorytetem znanego francuskiego psychiatry specjalizującego się w opiece paliatywnej. Uzyskasz od niego praktyczne porady, jak pogodzić się ze śmiercią i przeżywać żałobę.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2017

Format: 145x210

Ilość stron: 285

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Test Dowód na życie po śmierci Stephane Allix

Test Dowód na życie po śmierci Stephane Allix

Książka o życiu po śmierci

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii