Ego a prawdziwy Ty, David R. Hawkins

Mądrość niezbędna do przekroczenia umysłu i urzeczywistnienia jaźni.

Waga 1 kg
%

54,94 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Kolekcja inspirujących cytatów na temat ego, umysłu i duchowego oświecenia autorstwa eksperta rozwoju świadomości.

Każda z tych nauk, jeśli zostanie wdrożona w sposób bezpośredni, ujawnia prawdę i może mieć ogromny wpływ na Twoje życie.

W tej książce wybrane nauki z obszernego dorobku dr. Davida R. Hawkinsa poprowadzą cię przez proces urzeczywistnienia, poddania, transformacji i wyzwolenia z ograniczeń ego.

Składające się na tę książkę kluczowe nauki Davida R. Hawkinsa zostały tak dobrane, by poprowadzić nas w procesie samourzeczywistnienia.

Czy chcesz porzucić postrzeganie siebie takim, jakim ego sądzi, że jesteś?

Czy chcesz pójść dalej i wiedzieć, że samo ego jest iluzją?

Ego nie jest ani złe, ani wrogie, stanowi jedynie iluzję, którą należy uwolnić, by mogło ją zastąpić coś znacznie lepszego. Jest wyjątkowo nieustępliwe i dlatego często wymaga ekstremalnych warunków, by puścić.

Częstokroć niezbędne jest zbiorowe doświadczenie milionów ludzi na przestrzeni wielu stuleci, byśmy mogli przyswoić sobie nawet coś, co wydaje się być prostą i oczywistą prawdą – a mianowicie, że pokój jest lepszy niż wojna lub że miłość jest lepsza od nienawiści. Tak naprawdę pokonanie ego nie jest konieczne, wystarczy przestać się z nim utożsamiać. Kiedy porzucimy stare sposoby myślenia, nasze przywiązania i fałszywe obietnice ego, odkryjemy prawdę, że jesteśmy jednym ze Wszystkim.

W tej książce wybrane nauki z obszernego dorobku dr. Davida R. Hawkinsa poprowadzą cię przez proces urzeczywistnienia, poddania, transformacji i wyzwolenia z ograniczeń ego.

Wydawnictwo: Virgo
Rok wydania: 2023
Okładka: twarda
Format:150×210
Ilość stron: 399

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…

Wróć na górę