Szafranowy Krzyż J. Dana Trent Powiększ

Szafranowy Krzyż J. Dana Trent

Nowy

Szafranowy krzyż to intrygująca historia miłości baptyjskiej pastorki Dany i gorliwego hinduisty, byłego mnicha Freda.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


25,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Poznali się na portalu randkowym i zaczęli trudną, lecz inspirującą podróż, jaką jest związek międzywyznaniowy. Od pełnej wyrzeczeń podróży poślubnej po walkę z apetytem na cheeseburgery, zabawne i szczere wyznania ukazują problemy, z jakimi boryka się dwoje ludzi, starając się połączyć ze sobą dwie diametralnie różne duchowe ścieżki w jednym domu. Co zaś jest najbardziej zaskakujące na drodze Dany? Otóż związek z mężem hinduistą pomaga jej głębiej praktykować swoją wiarę w Boga.

Trent maluje ludzką, często humorystyczną, wizję coraz częściej spotykanego w dzisiejszych czasach małżeństwa międzywyznaniowego. Od swoich starań, by zostać wegetarianką, po wysiłki męża, by zrozumieć sens jej modlitwy, Trent opowiada o partnerskim związku, który odnosi sukces dzięki wzajemnemu szacunkowi i miłości.

– Jana Riess, autorka Flunking Sainthood: A Year of Breaking the Sabbath, Forgetting to Pray, and Still Loving My Neighbor and The Twibble

Trent opisuje historię niebywałą, lecz w jakiś sposób sprawia, że jest to opowieść dla każdego. Śmieszny, wciągający, pełen wyzwań i pouczający Szafranowy krzyżzwiastuje międzywyznaniową przyszłość naszej globalnej wioski.

– Susan Katz Miller, autorka Being Both: Embracing Two religions in One Interfaith Family

Wspaniały pamiętnik Trent to interesująca refleksja na temat miłości połączonej z duchowością. Jej historia zwiastuje rewolucję w koncepcji religii, która w niedalekiej przyszłości stanie się charakterystycznym elementem religijnego krajobrazu Ameryki. Z całego serca polecam tę książkę.

– Rabbi Rami M. Shapiro, autor, poeta, liturgista i dyrektor One River Foundation

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Szafranowy Krzyż J. Dana Trent

Szafranowy Krzyż J. Dana Trent

Szafranowy krzyż to intrygująca historia miłości baptyjskiej pastorki Dany i gorliwego hinduisty, byłego mnicha Freda.

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii