Duchowe Nauki Avatarów Powiększ

Duchowe Nauki Avatarów Jefrey Armstrong

Nowy

Im bliżej natury tym blizej szczęścia.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


34,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Za sprawą nauki i technologii zaburzyliśmy równowagę Natury i staliśmy się zbyt potężni, by móc dalej, często nieodpowiedzialnie używać posiadane przez nas środki i umiejętności.

Z pomocą przychodzą nam Awatarowie. Ich celem jest uratowanie i uzdrowienie Matki Ziemi oraz przypomnienie nam, że jesteśmy istotami pochodzącymi z Wymiaru Transcendentalnego, które powinny prowadzić uczciwe życie dla dobra wszystkich żywych istot.
Awatarowie przekazują nam swe nauki poprzez nawiązywanie osobistych, pełnych miłości relacji z ludźmi. Występują w roli naszych służących, dzieci, przyjaciół, małżonków czy kochanków. Nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, że obcujemy z Awatarem ' Bogiem, Istotą Najwyższą ' który przychodzi do nas pod postacią innego człowieka.
Od nas zależy, czy współczesna nauka zjednoczy się z najgłębszymi tradycjami naszych przodków, przeobrażając nasz świat w spokojne i zrównoważone miejsce, aby w ten sposób zapewnić przyszłym pokoleniom bezpieczeństwo warunki do dalszego rozwoju.
Namaste, widzę cię jako piękną Boską Istotę,której wieczna świadomość przenika twe ciało i umysłi lśni blaskiem twej prawdziwej jaźni.Kłaniam się przed tą transcendentalną istotą, która jest prawdziwym tobą.

Wydawnictwo: Illuminatio

Rok wydania: 2013

Format: 145x205

Ilość stron: 256

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Duchowe Nauki Avatarów Jefrey Armstrong

Duchowe Nauki Avatarów Jefrey Armstrong

Im bliżej natury tym blizej szczęścia.

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii