Obniżka! Szepty wieczności Paramahamsa Jogananda Powiększ

Szepty wieczności Paramahamsa Jogananda

Nowy

Księga modlitw spełnianych. Autor książki pt. Autobiografia jogina

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


36,00 zł

-4,00 zł

40,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wiele poetyckich dzieł potrafi inspirować, lecz niewiele, takich jak to, ma moc przemiany czyjegoś życia. Wersy tej księgi stają w szranki z największą mistyczną poezją wszechczasów: z dziełami św. Jana od Krzyża, Rumiego, Kabira, poetki Miry Bai czy Omara Chajjama. W tej księdze Paramhansa Jogananda – wielki mistrz jogi i autor klasycznej już Autobiografii Jogina– dzieli się swymi kwieciście pięknymi myślami i słowami przepełnionymi tęsknotą za boskością.Jogananda był nie tylko duchowym mistrzem, lecz był też mistrzem poetą, którego wiersze objawiały obecność boskości skrytą za zwykłą codziennością.

Każda z tych modlitw-wierszy została uduchowiona przez autora. Otwórz tę księgę, wybierz dowolny wiersz i przeczytaj go. Mentalnie powtórz sobie wers, który do Ciebie głęboko przemawia. W krótkim czasie dostrzeżesz przemianę swej świadomości. Ta księga ma moc radykalnego przyspieszenia wzrostu duchowego i podsuwa setki zachwycających sposobów abyś rozpoczął swe własne rozmowy z Bogiem.

Wydawnictwo:Alfaton

Rok wydania:2013

Format:145x210

Ilość stron:386

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Szepty wieczności Paramahamsa Jogananda

Szepty wieczności Paramahamsa Jogananda

Księga modlitw spełnianych. Autor książki pt. Autobiografia jogina

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Innych produktów z tej kategorii