Obniżka! Zakazana Archeologia Michael A.Cremo i Richard L.Thomson Powiększ

Zakazana Archeologia Michael A.Cremo i Richard L.Thomson

Nowy

Nowe wydanie! Ukryta historia ludzkości

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


31,43 zł

-30%

44,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Michael A.Cremo i Richard L.Thomson przedstawili szereg faktów, które zaprzeczają obecnym poglądom na temat ewolucji ludzkiego gatunku. Opisali ukrywane, ignorowane lub zapomniane dowody archeologiczne. Mimo, że jakościowo i ilościowo miały taką samą wartość naukową, co materiały potwierdzające akceptowane dziś wyjaśnienia o początkach ludzkości, to jednak zostały one odrzucone przez świat nauki. Autorzy mówiąc o ukrywaniu dowodów nie mieli na myśli żadnych teorii spiskowych, ale raczej ciągły, społeczny proces filtracji wiedzy, który ma poważne dalekosiężne konsekwencję.

Trzeba pogratulować Michaelowi Cremo i Richardowi Thompsonowi, że dzięki ośmioletniej pracy stworzyli jedyny rozstrzygający, dokładny, gruntowny i pełny zapis praktycznie wszystkich skamieniałości człowieka, bez względu na to czy pasują one do ustalonych teorii naukowych, czy też nie. Nawet stwierdzenie, że zaprezentowane badania przeprowadzono starannie, nie oddaje ich wartości. Nie istnieje żadna inna książka o takim znaczeniu i tej wagi. Ta pozycja powinna być obowiązkową lekturą dla każdego studenta pierwszego roku biologii, archeologii i antropologii, a także wielu innych! Książka ta jest jednocześnie pasjonująca i naukowa.

John H. Davidson, pisarz

Wydawnictwo: Purana

Rok wydania: 2018

Format: 155x220

Ilość stron: 336

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Zakazana Archeologia Michael A.Cremo i Richard L.Thomson

Zakazana Archeologia Michael A.Cremo i Richard L.Thomson

Nowe wydanie! Ukryta historia ludzkości

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Innych produktów z tej kategorii