Estetyczna wedanta Powiększ

Estetyczna Wedanta Swami B.V.Tripurari

Nowy

Święta ścieżka namiętnej miłości

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


40,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Estetyczna wedanta rzuca światło na klasyczny poemat sanskrycki opisujący rasalilę – sekretny romans hinduistycznych bóstw Radhy i Kryszny. Książka, urozmaicona oryginalną poezją oraz przekładami średniowiecznych utworów hinduskich mistyków, ukazuje sposoby osiągania duchowej rzeczywistości charakterystycznej dla indyjskiego mistycyzmu erotycznego.

 

Estetyczna wedanta mówi o tradycji praktycznej, a zarazem poruszająco pięknej, przesyconej obrazami rytuału, pieśni i tańca, zarówno afirmującej, jak i uduchowiającej pierwiastek erotyczny obecny w naszych duszach. Podczas rasalili Bóg wchodzi między ludzi, aby celebrować swoją zmysłowość, tym samym utwierdzając nas wszystkich w poczuciu, że skłonności do erotyzmu nie trzeba się wyrzekać. Należy przekierować ją ze świata w stronę Absolutu pojawiającego się w podobnym do formy człowieka przejawie Kryszny w postaci Radhy i Kryszny. Podążając tą świętą ścieżką namiętnej miłości, urzeczywistnimy apogeum duchowości w codziennym życiu.

Wydawnictwo: Purana

Rok wydania: 2017

Format: 130x190

Ilość stron: 231

Oprawa: Twarda z obwolutą

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Estetyczna Wedanta Swami B.V.Tripurari

Estetyczna Wedanta Swami B.V.Tripurari

Święta ścieżka namiętnej miłości

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Innych produktów z tej kategorii