Dlaczego nasze dzieci chorują Perro Michelle , Adams Vincanne

44,90 

Opis

Alergie pokarmowe, astma, wrzodziejące zapalenie jelit, celiaklia, refluks, cukrzyca, to tylko nieliczne, bardzo trudne do wyleczenia choroby przewlekłe, na które zapada coraz większa liczba dzieci w Europie i na świecie.

Jeśli chcesz uchronić swoją pociechę przed cierpieniem oraz skomplikowanym, często trwającym bardzo długo procesem rekonwalescencji, koniecznie zajrzyj do książki „Dlaczego nasze dzieci chorują?”.

Autorki – dr Michelle Perro oraz Vincanne Adams – starają się obiektywnie odpowiedzieć na fundamentalne pytanie: „Co wpędza nasze dzieci w choroby?”. Przestawiają naukowe, kliniczne dowody na to, jak bardzo negatywny wpływ na zdrowie ludzi ma wciąż postępująca industrializacja rolnictwa i chemizacja przemysłu produkcji żywności. Popierają je wieloma przykładami z własnej praktyki.

Dzieci już od pierwszych dni życia narażone są na wdychanie powietrza pełnego szkodliwych toksyn oraz spożywanie produktów zawierających ogromne ilości pestycydów, antybiotyków i hormonów. To stopniowo osłabia ich układ odpornościowy, mózg i organy. Współczesna medycyna nie potrafi uchronić najmłodszych przed tymi zagrożeniami.
Niesprawne modele opieki i ograniczone metody rozpoznawania przyczyn chorób sprawiają, że rodzice sami muszą poszerzać wiedzę na temat chorób dietozależnych,  funkcjonowania flory jelitowej i zaburzeń szczelności jelit.

Po lekturze książki dowiesz się:

  • jak pomóc chronicznie chorym dzieciom,
  • czym jest żywność industrialna,
  • dlaczego technologie GM, które miały chronić nas przed szkodliwymi substancjami obecnie generują ogromną ilość toksyn,
  • jak duże znaczenie dla zdrowia dziecka i jego rozwoju ma jakość produktów, które podajesz mu na talerzu.

Wydawnictwo: Galaktyka

Rok wydania: 2020

Format: 150×220

Ilość stron: 311

 

Opis: Księgarnia Purana

NEWSLETTER

Subskrybuj jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach