Obniżka! Praktyczne gotowanie według pięciu przemian Anna Czelej Powiększ

Praktyczne gotowanie według pięciu przemian Anna Czelej

Nowy

Przewodnik po kuchni pięciu przemian

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


35,50 zł

-3,80 zł

39,30 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Gotowanie według Pięciu Przemian to bardzo prosty sposób, który uzdrowi Twoją kuchnię. Technika gotowania opracowana została w starożytnych Chinach i jest ściśle powiązana z chińską filozofią. Polega na osiągnięciu jedności i harmonii organizmu z otoczeniem. Tajemnica tkwi w tym jak przygotowujesz posiłki. Możesz jeść to co do tej pory, wystarczy tylko, że zmienisz sposób gotowania.
Nie jest to książka kucharska, ani książka z kolejną dietą cud to podręcznik uczący metod przyrządzania potraw. W gotowaniu według Pięciu Przemian ważniejsze od tego co jesz, jest jak jesz, a raczej jak gotujesz. Potrawy przygotowywane zgodnie z naturalnym obiegiem energii w przyrodzie, wpływają na Twoje zdrowie i zachowanie równowagi, a przede wszystkim znakomicie smakują.
Anna Czelej, (aktywna propagatorka życia zgodnie z chińską filozofią a także autorka wielu publikacji poświęconych tej tematyce) prezentuje także mnóstwo prostych przepisów, które ułatwią zastosowanie nowej techniki gotowania w Twojej kuchni Do książki dołączona jest także plansza produktów wg Pięciu Przemian, która pomoże Ci w nauce takiego gotowania.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2017

Format: 145x210

Ilość stron: 248

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Praktyczne gotowanie według pięciu przemian Anna Czelej

Praktyczne gotowanie według pięciu przemian Anna Czelej

Przewodnik po kuchni pięciu przemian

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii