Dieta dla umysłu Antonina Malinkiewicz

Zbilansowana dieta dostosowana do indywidualnych potrzeb

Waga 0,5 kg
%

10,00 

Opis

Znakomity poradnik dla wszystkich, którzy po zbyt obfitym posiłku czują się ociężali nie tylko fizycznie, ale i intelektualnie. To, co jemy wpływa nie tylko na budowę naszego ciała, lecz również na sprawność naszych małych szarych komórek, jak zwykł mawiać genialny Herkules Poirot. Jak zatem pogodzić potrzeby naszego ciała i intelektu? Jak skomponować zestaw pokarmów tak, by przez wiele dziesięcioleci cieszyć się zdrowiem duszy i ciała.

Najlepsze jest to, że aby to osiągnąć nie trzeba wydawać ogromnych pieniędzy na wymyślne produkty, z których powstaną dania pozbawione smaku. Nie trzeba również odchudzać portfela poprzez zakupy kosztownych suplementów diety, niemających niczego wspólnego z naturalnymi mikroi makroelementami. Wystarczy bowiem odpowiednio dobrać składniki odżywcze zawarte w najzwyklejszych produktach dostępnych w każdym sklepie.

Ta książka jest szansą na zmianę diety na taką, która zapewni nie tylko nienaganną formę fizyczną, ale również sprawność umysłu porównywalną z geniuszem. A sprawny umysł w dzisiejszym społeczeństwie jest jedynym gwarantem sukcesu zarówno zawodowego jak i osobistego. Już dziś możesz osiągnąć harmonię ciała i intelektu.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2008

Format: 160×240

Ilość stron: 226

Informacje dodatkowe

Waga 0,5 kg

NEWSLETTER

Subskrybuj jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach