Człowiek przyszłości, Wychowanie rodziców. Odpowiedzi na pytania Siergiej Łazariew

Waga 1 kg
%

32,72 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Siergiej Łazariew, rosyjski pisarz, publicysta, filozof, autor wielu książek (m.in.: Diagnostyka Karmy”, „Człowiek przyszłości”) opisujących temat karmy, życia duchowego człowieka i jego wpływu na zdrowie, samopoczucie i dalszy los, prowadzi cykl wykładów na YouTube poświęconych tym tematom pod nazwą Siergiej Łazariew. Jego mocnym pragnieniem jest pomagać ludziom zrozumieć sens życia, prawa rządzące w przyrodzie, dotknąć sedna istnienia i poczuć w nim boską moc.

W kolejnej książce z serii Człowiek Przyszłości, Wychowanie rodziców zajmuje się tematem nowego myślenia, zrozumienia i połączenia dwóch przeciwieństw, dualizmów nierozerwalnie istniejących w świecie. Miłość  to również zbiór przeciwieństw: zarówno przywiązania, jak i zdystansowania, przyjemności i bólu, łagodności i surowości. Istnienie obu stron, tej jasnej i ciemnej, jest czynnikiem miłości między kobietą i mężczyzną. Nigdy nie należy trzymać w sobie uraz czy pretensji, a umiejętne wypowiedzenie ich jest właściwym rozwiązaniem konfliktu. “Bez konfliktu nie ma rozwoju”

“Jeśli człowiek po przeczytaniu moich książek zrozumiał, że szczęście jest przede wszystkim miłością i ofiarnością, to zapala się w nim wewnętrzna energia. Właśnie ta energia miłości pozwala zmienić się głęboko i całościowo. Dlatego jakakolwiek informacja nie jest lekiem. Jest nim nasz wybór. A co wybrać, decyduje sam człowiek.”

Wydawnictwo: Satja juga

Rok wydania: 2019

Format: 145×210

Ilość stron: 222

 

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…