Cicha siła introwertyków. Jak dorastać w świecie, który nie przestaje gadać, Susan Cain

Autorka bestsellerowej książki Ciszej proszę…

Przy współpacy z Gregory’ego Mone’a i Eriki Moroz

Waga 1 kg
%

36,82 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Jak dorastać w ekstrawertycznym świecie?
Pamiętaj, że spokojny temperament to ukryta supermoc!

Introwertycy dokonują niewiarygodnych wyczynów z powodu swojego spokojnego temperamentu, a nie wbrew niemu. Akceptuj i ceń siebie – takim, jakim jesteś. Świat cię potrzebuje. Istnieje mnóstwo sposobów, na jakie twój spokojny styl może się w pełni wyrażać, trafiać i przemawiać do innych. Niech ta książka będzie dla ciebie rodzajem podręcznika, który po-może ci lepiej wykorzystywać cudowne właściwości i zdolności, jakie posia-dasz.

„W gimnazjum wpadałam w przerażenie za każdym razem, kiedy musiałam zabierać głos przed całą klasą. Kiedy miałam omówić treść jakiejś książki, w nocy nie mogłam spać ze zdenerwowania. Pewnego razu byłam tak prze-stra-szona, że stanąwszy przed klasą zamarłam w bezruchu i nie potrafiłam wydo-być z siebie ani słowa. Tymczasem dziś, występując w roli adwokata wszyst-kich introwertyków, pojawiam się na ekranach telewizorów i kom-puterów, a także na scenach i estradach w różnych miejscach na całym świecie, wygła-szając wykłady i przemawiając do tysięcy osób zgromadzo-nych w wielkich salach.
(…) Różni ludzie często pytają mnie, czy stałam się ekstrawertykiem, teraz, kiedy już czuję się tak swobodna i pewna siebie podczas publicznych wystą-pień i udzielania komentarzy w mediach. Ja jednak przez te wszystkie lata wcale nie zmieniłam się w jakiś fundamentalny sposób. Nadal czuję się cza-sami skrępowana i onieśmielona. No i niezmiennie uwielbiam swoje ciche i spokojne, refleksyjne ja. Udało mi się odkryć w sobie, uwolnić i wykorzysty-wać moc bycia cichym i spokojnym. Ty też możesz tego dokonać!”
[fragment]

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Wydawnictwo: Laurum

Rok wydania: 2022

Okładka: miękka ze skrzydełkami

Format: 155×230

Ilość stron: 296

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…

Wróć na górę