Bądź sobą Pinku! Książka o asertywności i stawianiu granic, Urszula Młodnicka, Agnieszka Waligóra

Waga 1 kg
%

36,82 

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 44,90 

Opis

Bądź sobą, Pinku! Agnieszka Waligóra, Urszula Młodnicka

– To jest Pink. Cześć, Pinku!

– Cześć.

– Pink jest…

– Możesz przestać o mnie mówić? Proszę.

– Dobrze. Już przestaję. Widzę, że to cię złości.

Faktycznie, Pink, mały niebieski stwór, który jedno ucho ma okrągłe, a drugie trójkątne, czuje, że za chwilę nie wytrzyma. Jeszcze moment i coś w nim bardzo głośno krzyknie: Nie chcę tak! Chcę sam o sobie opowiedzieć. Potrzeba DECYDOWANIA O SOBIE, potrzeba SAMODZIELNOŚCI, zdolność mówienia TAK albo NIE, kiedy chce się powiedzieć TAK albo NIE – to jest ASERTYWNOŚĆ. Niezwykle przydatna umiejętność, której i Ty, i Pink możecie się nauczyć, wiesz? Pomóż Pinkowi zrozumieć, na czym polega asertywność, i stać się bardziej samodzielnym!

Urszula Młodnicka — ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest autorką licznych scenariuszy i programów edukacyjnych dla dzieci, będących dla niej źródłem inspiracji. Ma dwie wspaniałe córki, które są jej ogromną radością. Jeśli chodzi o asertywność, to wciąż ma na tym polu sporo do zrobienia, w czym pomaga jej najlepsza przyjaciółka Agnieszka.

Agnieszka Waligóra – z wykształcenia i zawodu audytorka finansowa, z zamiłowania podróżniczka rowerowa i fotografka. Jej podróżnicza pasja popycha ją do stawiania przed sobą coraz dalszych i trudniejszych wyzwań. Dzika Syberia, egzotyczna Kuba, wietrzna Patagonia wyznaczają na razie granice jej poznania.

Wydawnictwo: Sensus

Rok wydania: 2023

Okładka: zintegrowana

Format: 205×230

Ilość stron: 159

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…