Spirulina z Amlą Aurospirul 100 kapsułek, 50 gram

Sproszkowane owoce agrestu i spirulina

Waga 0,5 kg
%

39,00 

Opis

Spirulina z Amla suplement diety, wolny od GMO, produkt wegański (kapsułki zrobione z roślinnej celulozy) , posiada Certifikaty Fair Trade, India Organic.

AMLA – 1 gram  zawiera  23 mg wit.C .

Składniki: 100% sproszkowanego owoce agrestu indyjskiego i spiruliny, celuloza roślinna – kapsułka

Każda kapsułka zawiera 350 mg spiruliny i aż 150 mg Amli.

Spożycie: zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 2 – 10 kapsułek (1 – 5 g).

Producent: Aurospirul

Fair trade jest gwarancją uczciwego wynagrodzenia, równouprawnienia kobiet i mężczyzn, braku pracy dzieci, odpowiedniej opieki socjalnej oraz rozwoju lokalnej społeczności. Farma usytuowana jest w południowych Indiach i spełnia wszelkie wymogi produkcji ekologicznej.

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Wszelkie informacje zawarte tutaj mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Informacje dodatkowe

Waga 0,5 kg

NEWSLETTER

Subskrybuj jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach