Aloes bez sztucznych konserwantów 500ml

Właściwości aloesu znane są co najmniej od 4 tysięcy lat.

Waga 0,5 kg
%

29,00 

Opis

Aloes bez sztucznych konserwantów 500ml

Wymieniają go zarówno teksty chińskie (najstarszy to Yaoxing Lun), jak i sumeryjskie, egipskie, hebrajskie czy greckie. Nie powinno dziwić, że do Europy Zachodniej aloes dotarł dopiero wraz z pochodem Cesarstwa Rzymskiego – jest to bowiem roślina ciepłolubna i pustynna.

Dawkowanie:

  • Standardowo od jednej łyżeczki od herbaty do trzech łyżek stołowych dziennie – zależnie od potrzeb, w dawce jednorazowej lub rozłożone na 2 – 3 razy w ciągu dnia. Stanowczo nie przyjmować dłużej niż przez okres 3 miesięcy w jednorazowej kuracji. W przypadku stosowania dużych dawek nie przyjmować dłużej niż 3 tygodnie.
  • Dzieci odpowiednio mniej. Dzieciom do dwóch lat nie podawać (w przypadku zatwardzenia masować brzuszek).

Przechowywanie: W suchym, ciemnym i chłodnym miejscu, nie zamrażać.

UWAGA:Niniejsze opracowanie zostało przygotowane na podstawie wiedzy autora, doświadczeń medycyny ludowej (w tym chińskiej) i współczesnych badań naukowych i klinicznych.

Producent: ProActiv

Niemniej wszelkie informacje tutaj zawarte mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza.W żadnym też wypadku kuracja sokiem z aloesu nie zastępuje kuracji zapisanej przez lekarza.W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Informacje dodatkowe

Waga 0,5 kg

NEWSLETTER

Subskrybuj jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach