Ajurweda medycyną natury David Frawley, Subhash Ranade

Kolejna książka Davida Frawleya

Waga 0,50 kg
%

53,00 

Opis

Książka Ajurweda medycyną natury w zamierzeniu ma stanowić wprowadzenie do medycyny ajurwedyjskiej zarówno dla studentów, jak i czytelników posiadających pewne przygotowanie. Zaczyna się od wprowadzenia podstawowych wiadomości, a następnie gruntownie omawia poszczególne obszary. Zawiera większą część materiału wykładanego w trakcie dwuletnich studiów prowadzonych w Indiach i przeznaczonych dla cudzoziemców, zwłaszcza dla osób z    Zachodu. Dzięki niej czytelnik zyska szeroką perspektywę, jak również wiedzę na temat poszczególnych aspektów tej starożytnej nauki o życiu i długowieczności.
Książka Ajurweda medycyną natury szczegółowo przedstawia wszystkie działy ajurwedy oraz ich praktyczne zastosowanie w życiu codziennym. Co istotne, opisuje zalecenia dotyczące stylu życia, w tym praktyki codzienne, związane ze zmianami pór roku i upływem lat. Stanowią one podstawę ajurwedyjskiego spojrzenia na to, jak żyć we właściwy sposób, a ich celem jest zapewnienie optymalnego zdrowia.
Do książki dodaliśmy specjalny rozdział o dietach w ajurwedzie, autorstwa dr. Marca Halperna, dyrektora California College of Ayurveda, który także był uprzejmy napisać słowo wstępne. Dr Halpern jest jednym z głównych pionierów nauczania ajurwedy na Zachodzie, niestrudzenie pracującym na rzecz tej dziedziny od kilku lat. Od dwudziestu lat obaj mocno angażujemy się w nauczanie ajurwedy na całym świecie. Mamy nadzieję, że niniejsza książka okaże się wartościowa zarówno dla obecnych, jak i przyszłych studentów, a także dla ogółu społeczeństwa. Mamy nadzieję, iż przyczyni się ona do właściwego zrozumienia i stosowania ajurwedy na Zachodzie oraz zachęci ludzi do jej praktykowania. Oby przyniosła czytelnikom mądrość życiową!

Wydawnictwo: Zielone

Rok wydania: 2020

Format: 150×220

Ilość stron: 318

 

Opis: Księgarnia Purana

Informacje dodatkowe

Waga 0,50 kg

NEWSLETTER

Subskrybuj jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach