Naturalne preparaty

Promocje

Nowe produkty

Wydawcy / Producenci

Naturalne preparaty

W kategorii tej proponujemy naszym klientom preparaty, które można stosować zarówno w profilaktyce zdrowotnej, jak również przy wzmacnianiu organizmu w przypadku spadku odporności. Warto zwrócić uwagę na dział - kuracje przeciw pasożytom - można tutaj znaleźć produkty na oczyszczanie organizmu z pasożytów. Autorka książki "Kuracja życia" proponowała cykliczne i gruntowne oczyszczanie organizmu za pomocą kuracji ziołowych na oczyszczanie jelit, nerek i wątroby. Zachęcamy również do zapoznania się z działem - zioła i suplementy diety. Można tu znaleźć preparaty wspomagające siły witalne organizmu - chlorella, młody jęczmień - sproszkowany sok, witaminę D3, srebro koloidalne. Przeczytaj jakie kuracje przeciw pasożytom są najskuteczniejsze i jakie suplementy diety przyjmować, aby zwiększyć ich skuteczność. Znajdziesz tutaj takie produkty jak młody jęczmień, chlorellę, witaminę D3 i wiele innych produktów w  atrakcyjnej cenie.

Naturalne preparaty   Jest 84 produktów.

Podkategorie

 • Oczyszczanie jelit, nerek i wątroby

  Kuracja życia metodą Dr Clark ukazuje źródła wielu współczesnych chorób trapiących naszą cywilizację. Można wydzielić dwie zasadnicze płaszczyzny, są to obecne w przyrodzie organizmy, działające zakażająco na organizm człowieka (wszechobecne bakterie, wirusy, grzyby oraz pasożyty) oraz szerzące się zanieczyszczenia naszego środowiska naturalnego przez wydzielające się toksyny (związki chemiczne, metale ciężkie itp.) Kuracje oczyszczające organizm, w tym Kuracja życia metodą dr Clark, są terapią, wykorzystującą elementy medycyny ludowej, między innymi zioła oczyszczające organizm np. z pasożytów. Wszystkie zestawy proponowanych przez nas ziół pochodzą z ekologicznych źródeł i gwarantujemy ich wysoką jakość. Oczyszczenie organizmu z pasożytów przynosi niezwykłe skutki: wieloletnie choroby przestają dawać jakiekolwiek objawy, odchodzi zmęczenie, następuje poprawa samopoczucia. Ponadto kuracje oczyszczające organizm pozwolą na pozbycie się infekcji, alergii i innych przykrych dolegliwości. Proponowane przez Dr Clark oczyszczanie organizmu z pasożytów bazuje przede wszystkim na zastosowaniu odpowiednich preparatów takich jak orzech czarny, ekstrakt z goździka czy piołunu oraz wprowadzenia odpowiedniej higieny życia.

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów na oczyszczalnie jelit już dzisiaj.

  W celu uzyskania optymalnego dla zdrowia efektu wskazane jest przeprowadzenie następujących kuracji:

  1. Kuracja na oczyszczanie jelit

  2. Kuracja na oczyszczanie wątroby

  3. Kuracja na oczyszczanie nerek

  1. Nieoczyszczone jelita, to nie tylko problemy z trawieniem i wydalaniem, ale także przyczyna otyłości i wzdęć. Dodatkowo złogi mogą przyczynić się do obciążenia innych organów wewnętrznych w tym serca i mózgu. Mogą także dawać objawy zmęczenia ogólnoustrojowego.

  2. Nieoczyszczona wątroba, to nie tylko problemy z trawieniem i systemem obronnym organizmu, lecz także zaburzenia krążenia, zanieczyszczenie krwi, podatność na stres i agresję, zły stan cery, osłabione paznokcie, różne dolegliwości związane z oczami.

  3. Nieoczyszczone nerki to nie tylko problemy związane z oddawaniem moczu i równowagą kwasowo-zasadową, lecz także niekorzystny wpływ na ciśnienie krwi, zatrzymanie płynów ustrojowych, gromadzeniem szkodliwych produktów przemiany materii.

 • Zielone suplementy


  Suplementy jako sposób na zdrowie i poprawę jakości życia podbijają rynek i gusta wielu konsumentów. Jednak musimy widzieć różnicę pomiędzy środkami, które stworzone zostały w laboratoriach ze sztucznych składników, a tymi, które czerpią z wielowiekowej mądrości ludzi oraz wykorzystują dary natury do leczenia drugiego człowieka. Naturalne zielone suplementy, to właśnie ta wiekowa mądrość i stosowanie składników, które już od dawna były znane ze swoich niezwykle pozytywnych właściwości. Zielone suplementy to mieszanki, które zostały dobrane tak, aby poszczególne naturalne składniki, stymulowały działanie pozostałych składników. Dzięki temu ich naturalna siła została zwielokrotniona, a same suplementy działają dużo lepiej i silniej niż kiedykolwiek dotąd. Suplementy te pozwalają wprowadzić do naszego ciała zdrowie, harmonie i ład i to za pomocą składników, które są dla nas naturalne i nie powodują żadnych niepożądanych efektów ubocznych poprzez swoje działanie. Są też oczywiście w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia.

 • Ajurwedyjskie suplementy


  Ajurwedyjskie suplementy oparte są na starożytnych praktykach dietetycznych, które wielokrotnie sprawdzone i zweryfikowane dowiodły, że da się skutecznie uczynić nasze życie bardziej zdrowym, a tym samym dłuższym. Suplementy ajurwedyjskie pozwalają nam zachować piękną i promienną skórę, działając na nią od wewnątrz. Dzięki nim jesteśmy też w stanie utrzymać balans pomiędzy naszym ciałem i duchem i zachowując równowagę zyskać więcej zdrowia, które odbije się na naszym wyglądzie w sensie pozytywnym. Wiele formuł, które zostały opracowane już wieki temu służyło do leczenia schorzeń skóry, a także miało właściwości antybakteryjne. Suplementy te dostarczają też do naszego organizmu wiele niezbędnych do jego funkcjonowania witaminy, a także mikro składników, dzięki którym wszelkie partie organizmu działają bez zarzutu. Musimy  bowiem pamiętać, że nasze ciało jest swoistą całością i kiedy jeden z jego elementów nie działa poprawnie, to także pozostałe niedomagają. Podobnie jak obciążenie jednego elementu organizmu jest przyczyną słabości drugiego. Dlatego istotą uleczenia ciała jest wprowadzenie do jego funkcjonowania harmonii.

 • Dr Jacob's suplementy
 • Witaminy
 • Oleje zdrowotne
 • Koloidy
 • Prebiotyki naturalne bakterie
na strone
Wyświetlam 1 - 12 z 84 produktów
Wyświetlam 1 - 12 z 84 produktów