Naturalne preparaty

Promocje

Nowe produkty

Wydawcy / Producenci

Naturalne preparaty

W kategorii tej proponujemy naszym klientom preparaty, które można stosować zarówno w profilaktyce zdrowotnej, jak również przy wzmacnianiu organizmu w przypadku spadku odporności. Warto zwrócić uwagę na dział - kuracje przeciw pasożytom - można tutaj znaleźć produkty na oczyszczanie organizmu z pasożytów. Autorka książki "Kuracja życia" proponowała cykliczne i gruntowne oczyszczanie organizmu za pomocą kuracji ziołowych na oczyszczanie jelit, nerek i wątroby. Zachęcamy również do zapoznania się z działem - zioła i suplementy diety. Można tu znaleźć preparaty wspomagające siły witalne organizmu - chlorella, młody jęczmień - sproszkowany sok, witaminę D3, srebro koloidalne. Przeczytaj jakie kuracje przeciw pasożytom są najskuteczniejsze i jakie suplementy diety przyjmować, aby zwiększyć ich skuteczność. Znajdziesz tutaj takie produkty jak młody jęczmień, chlorellę, witaminę D3 i wiele innych produktów w  atrakcyjnej cenie.

Naturalne preparaty   Jest 88 produktów.

Podkategorie

 • Oczyszczanie jelit, nerek i wątroby

  Kuracja życia metodą Dr Clark ukazuje źródła wielu współczesnych chorób trapiących naszą cywilizację. Można wydzielić dwie zasadnicze płaszczyzny, są to obecne w przyrodzie organizmy, działające zakażająco na organizm człowieka (wszechobecne bakterie, wirusy, grzyby oraz pasożyty) oraz szerzące się zanieczyszczenia naszego środowiska naturalnego przez wydzielające się toksyny (związki chemiczne, metale ciężkie itp.) Kuracje oczyszczające organizm, w tym Kuracja życia metodą dr Clark, są terapią, wykorzystującą elementy medycyny ludowej, między innymi zioła oczyszczające organizm np. z pasożytów. Wszystkie zestawy proponowanych przez nas ziół pochodzą z ekologicznych źródeł i gwarantujemy ich wysoką jakość. Oczyszczenie organizmu z pasożytów przynosi niezwykłe skutki: wieloletnie choroby przestają dawać jakiekolwiek objawy, odchodzi zmęczenie, następuje poprawa samopoczucia. Ponadto kuracje oczyszczające organizm pozwolą na pozbycie się infekcji, alergii i innych przykrych dolegliwości. Proponowane przez Dr Clark oczyszczanie organizmu z pasożytów bazuje przede wszystkim na zastosowaniu odpowiednich preparatów takich jak orzech czarny, ekstrakt z goździka czy piołunu oraz wprowadzenia odpowiedniej higieny życia.

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów na oczyszczalnie jelit już dzisiaj.

  W celu uzyskania optymalnego dla zdrowia efektu wskazane jest przeprowadzenie następujących kuracji:

  1. Kuracja na oczyszczanie jelit

  2. Kuracja na oczyszczanie wątroby

  3. Kuracja na oczyszczanie nerek

  1. Nieoczyszczone jelita, to nie tylko problemy z trawieniem i wydalaniem, ale także przyczyna otyłości i wzdęć. Dodatkowo złogi mogą przyczynić się do obciążenia innych organów wewnętrznych w tym serca i mózgu. Mogą także dawać objawy zmęczenia ogólnoustrojowego.

  2. Nieoczyszczona wątroba, to nie tylko problemy z trawieniem i systemem obronnym organizmu, lecz także zaburzenia krążenia, zanieczyszczenie krwi, podatność na stres i agresję, zły stan cery, osłabione paznokcie, różne dolegliwości związane z oczami.

  3. Nieoczyszczone nerki to nie tylko problemy związane z oddawaniem moczu i równowagą kwasowo-zasadową, lecz także niekorzystny wpływ na ciśnienie krwi, zatrzymanie płynów ustrojowych, gromadzeniem szkodliwych produktów przemiany materii.

 • Zielone suplementy


  Suplementy jako sposób na zdrowie i poprawę jakości życia podbijają rynek i gusta wielu konsumentów. Jednak musimy widzieć różnicę pomiędzy środkami, które stworzone zostały w laboratoriach ze sztucznych składników, a tymi, które czerpią z wielowiekowej mądrości ludzi oraz wykorzystują dary natury do leczenia drugiego człowieka. Naturalne zielone suplementy, to właśnie ta wiekowa mądrość i stosowanie składników, które już od dawna były znane ze swoich niezwykle pozytywnych właściwości. Zielone suplementy to mieszanki, które zostały dobrane tak, aby poszczególne naturalne składniki, stymulowały działanie pozostałych składników. Dzięki temu ich naturalna siła została zwielokrotniona, a same suplementy działają dużo lepiej i silniej niż kiedykolwiek dotąd. Suplementy te pozwalają wprowadzić do naszego ciała zdrowie, harmonie i ład i to za pomocą składników, które są dla nas naturalne i nie powodują żadnych niepożądanych efektów ubocznych poprzez swoje działanie. Są też oczywiście w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia.

 • Ajurwedyjskie suplementy


  Ajurwedyjskie suplementy oparte są na starożytnych praktykach dietetycznych, które wielokrotnie sprawdzone i zweryfikowane dowiodły, że da się skutecznie uczynić nasze życie bardziej zdrowym, a tym samym dłuższym. Suplementy ajurwedyjskie pozwalają nam zachować piękną i promienną skórę, działając na nią od wewnątrz. Dzięki nim jesteśmy też w stanie utrzymać balans pomiędzy naszym ciałem i duchem i zachowując równowagę zyskać więcej zdrowia, które odbije się na naszym wyglądzie w sensie pozytywnym. Wiele formuł, które zostały opracowane już wieki temu służyło do leczenia schorzeń skóry, a także miało właściwości antybakteryjne. Suplementy te dostarczają też do naszego organizmu wiele niezbędnych do jego funkcjonowania witaminy, a także mikro składników, dzięki którym wszelkie partie organizmu działają bez zarzutu. Musimy  bowiem pamiętać, że nasze ciało jest swoistą całością i kiedy jeden z jego elementów nie działa poprawnie, to także pozostałe niedomagają. Podobnie jak obciążenie jednego elementu organizmu jest przyczyną słabości drugiego. Dlatego istotą uleczenia ciała jest wprowadzenie do jego funkcjonowania harmonii.

 • Dr Jacob's suplementy
 • Witaminy

  Witaminy naturalne
  Witaminy są niezbędne do prawidłowego działania naszego organizmu. W okresach niedoborów witamin część z nas ratuje się, stosując sztuczne ich zamienniki, jednak ekologiczne witaminy są, jak mówią naukowcy, dużo korzystniejsze dla naszego organizmu.

  Naturalne witaminy – czym są?

  Naturalne witaminy dostarczają nam oczywiście świeże owoce oraz warzywa. Wyjątkiem jest witamina D, która jest syntetyzowana w skórze pod wpływem promieni słonecznych oraz B12, która występuje tylko w produktach pochodzenia zwierzęcego. Jednak współcześnie możemy je dostarczać także w formie skondensowanej za pośrednictwem specjalistycznych preparatów. Warto w tym wypadku kupować jedynie te produkty, które zawierają naturalne, a nie sztuczne witaminy. Witaminy syntetyczne można przedawkować, co w przypadku naturalnych związków jest znacznie trudniejsze. Dotyczy to zwłaszcza witamin A, E, D i K rozpuszczalnych w tłuszczach. Nadmiar witamin może zaś prowadzić do zakłócenia pracy wątroby czy serca oraz układu nerwowego. W przypadku kobiet w ciąży może prowadzić do wad rozwojowych dziecka.

  Skutki niedoboru witamin i ich wpływ na zdrowie

  Brak odpowiedniej ilości witamin bardzo silnie osłabia nasz organizm. Początkowa objawy to się zmęczenie, senność oraz apatia. Ten problem pojawia się zwłaszcza jesienią, kiedy w codziennym menu z racji małej ilości warzyw i owoców, brakuje witamin. Brak jednej lub kilku witamin w organizmie może powodować objawy, które mogą mieć charakter łagodny lub skrajnie wyniszczający. Jest to zależne od tego, jakiego rodzaju witaminy występuje niedostatek w organizmie, jak również jak długo trwał jej niedobór. Jeśli przez długi czas organizm jest pozbawiony witamin, to może to prowadzić do powstania awitaminozy. Jest to schorzenie, które oznacza brak witaminy z danej grupy w organizmie, które objawia się różnego rodzaju patologicznymi zmianami. Jeśli chodzi o poszczególne grupy witamin, to najbardziej jesteśmy narażeni na braki i niedobory takich witamin jak C, E, A, B6 oraz kwasu foliowego.

 • Ekstrakty olejowe
 • Koloidy

  Anokoloidy - alternatywa dla kosmetyków?

  Coraz częściej w kosmetologii wykorzystywane są nanokoloidy. Niezwykłe właściwości małych drobinek metali, które są rozprowadzane w demineralizowanej wodzie, są dziś wykorzystywane do produkowania bardzo skutecznych produktów ochronnych i kosmetycznych.

  Czym są nanokoloidy?

  Nanokoloidy i koloidy są produktami Nanotechnologii. Ta nowoczesna dziedzina nauki, stwarza bardzo szerokie możliwości, także, jeśli chodzi o kosmetologie. Pojęcie to jest najczęściej definiowane jako otrzymywanie i zastosowanie struktur, których co najmniej jeden wymiar jest wyrażany w nanometrach. Dzięki temu możemy tutaj osiągnąć kontrolę na poziomie atomowym i molekularnym cząsteczek. Same nanokoloidy to małe klastery, które składają się z około stu atomów. Są one zawieszone w idealnie czystej zdemineralizowanej wodzie. W koloidach cząstki metali stanowią zdecydowanie większą część procentową od ich jonów.

  Jakie właściwości mają nanokoloidy?

  Każde koloidy mają inne właściwości. Na przykład srebro koloidalne jest bardzo silnie bakteriobójcze i ma działanie grzybobójcze. W przypadku złota należy tutaj docenić łatwość wnikania do wnętrza organizmu. Działa też silnie, jeśli chodzi o pobudzenie i regeneracje. Platyna jako jedyna wspomaga proces katalicznego niszczenia komórek rakowych i odnawia zdeformowane komórki zwłaszcza w przypadku skóry.

  Dlaczego warto stosować nanokoloidy?

  Nanokoloidy mają szerokie zastosowanie, jeśli chodzi o kosmetologie. Likwidują one bakterie powodujące rozkład potu i tym samym likwidują jego nieprzyjemny zapach. Służą też jako ochrona przed pleśniami, grzybami, chorobami i jednocześnie pomagają je usuwać. Są nietoksyczne. Nie wywołują reakcji alergicznych i podrażnienia. Nie reagują z kwasami organicznymi oraz kwasem solnym. Kwasy te stanowią typowe składniki obecne wewnątrz trawiennego ludzkiego czy zwierzęcego układu pokarmowego. Ostatecznie są bezpieczne oraz nietoksyczne. Wspomagają rozwój komórek i nie akumulują się w organizmie, a także nie zawierają wolnych rodników i nie podrażniają błon śluzowych.

 • Prebiotyki naturalne bakterie
na strone
Wyświetlam 1 - 12 z 88 produktów
Wyświetlam 1 - 12 z 88 produktów