Nowa myśl

Promocje

Nowe produkty

Wydawcy / Producenci

Nowa myśl

Rozwój duchowy obejmuje świadomość różnych aspektów jaźni, w tym cech, zachowań i uczuć. Zasadniczo, jest to psychologiczny stan, w którym sami stajemy się przedmiotem naszej uwagi.


Samoświadomość jest jednym z pierwszych elementów własnej koncepcji. Chociaż samoświadomość jest czymś, co jest kluczowe dla tego, kim jesteś, nie jest to coś, na czym jesteś mocno skoncentrowany w każdej chwili każdego dnia. Zamiast tego samoświadomość zostaje wpleciona w to, kim jesteś i pojawia się w różnych punktach, w zależności od sytuacji i twojej osobowości.


Coraz więcej osób przechodzących proces osobistej transformacji doświadcza różnych duchowych niebezpieczeństw - kryzysu, w którym proces wzrostu i zmian staje się chaosem i przytłaczającym. Osoby przechodzące podobne stany mogą odczuwać, że ich świadomość ich tożsamości jest zakłócona, że ich przeszłe wartości nie mają już zastosowania, a ich osobowość drży u samych podstaw. W wielu przypadkach nowe rzeczywistości mistyczne i duchowe nagle i dramatycznie wkraczają w ich życie, co może powodować strach i zamieszanie. W takich sytuacjach mogą odczuwać straszny niepokój, doświadczać trudności w codziennym życiu, pracy, relacjach międzyludzkich, a nawet martwić się o swoje zdrowie psychiczne. Tym ważniejsze stają się wtedy książki rozwoju duchowego, które mogą nam pomóc poukładać swój świat i stanowić swoisty przewodnik po nas samych. Książki o świadomości to propozycja nie tylko adresowana do osób zagubionych, ale też wszystkich tych, którzy chcą pełniej rozumieć samego siebie.

Nowa myśl  Jest 50 produktów.
na strone
Wyświetlam 1 - 12 z 50 produktów
Wyświetlam 1 - 12 z 50 produktów