13 rzeczy, których nie robią silne psychicznie kobiety, Amy Morin

Waga 1 kg
%

36,82 

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 44,90 

Opis

Emocjonalne, opiekuńcze i nastawione na budowanie relacji kobiety mogą być również silne psychicznie.
Po osobistej tragedii Amy Morin napisała do siebie list o wszystkich złych nawykach, które nie pozwalały jej wyjść z depresji. W ten sposób powstała lista „13 rzeczy, których nie robią silni psychicznie ludzie”. Na tej podstawie autorka zaczęła doskonalić swój każdy dzień. Gdy opublikowała o tym artykuł, przeczytało go ponad 50 milionów osób. Gdy wydała pierwszą książkę, zwróciły się do niej z prośbą o wsparcie liczne kobiety, bo – jak pisze Amy – chociaż zasady dotyczące siły psychicznej są dla każdego takie same, niewątpliwie kobiety doświadczają innych nacisków społecznych niż mężczyźni. W rezultacie wpadamy w swoje własne, typowo kobiece złe przyzwyczajenia, od których jest wolna druga połowa ludzkości.

Czytelniczko, ta książka ma ci pomóc rozwinąć skrzydła i stać się najlepszą wersją samej siebie.

 • nie porównuj się z innymi,
 • nie staraj się być perfekcjonistką,
 • nie stawiaj znaku równości między bezbronnością a słabością,
 • nie pozwól, by zwątpienie w siebie pokrzyżowało twoje plany,
 • nie wałkuj wszystkiego w nieskończoność,
 • nie unikaj trudnych wyzwań,
 • nie bój się łamać zasad,
 • nie poniżaj innych, żeby poprawić sobie nastrój,
 • nie dawaj się innym ograniczać,
 • nie obwiniaj się, gdy coś ci się nie uda,
 • nie bój się odezwać,
 • nie bój się wykreować siebie od nowa,
 • nie bój się swoich sukcesów.

Wobec tej książki nie da się przejść obojętnie! Przenika naturę kobiecą na wskroś – pokazuje siłę kobiet i pułapki, w jakie wpadamy. Odsłania nasze słabości, opisuje myśli, które oplatają nas jak sieć, nie pozwalając na szczęście i spełnienie.
Jeśli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób twoje myśli, emocje i zachowania zmieniają widzenie świata i ludzi, to masz przed sobą najlepszy tekst, jaki ostatnio na ten temat przeczytałam! Nie ma tutaj iluzji sukcesu ani płytkich obietnic czy zaklęć, które miałyby wszystko zmienić. Jest doświadczenie mądrej kobiety i rzeczowe spojrzenie kobiety na kobietę. Widzisz ją codziennie w lustrze i próbujesz krytykować lub kontrolować. Daruj sobie! Po prostu przeczytaj tę książkę, puść do siebie oko i zacznij cieszyć się każdym dniem.
Paulina Smaszcz-Kurzajewska, mentorka, doradczyni biznesowa, mama

Mam w życiu złotą zasadę, by odcinać się emocjonalnie od negatywnych sytuacji i ludzi. Nie przypuszczałam nawet, że podświadomie robię dla siebie najlepszą rzecz na świecie. A skąd o tym wiem? Z książki Amy Morin!
To przełomowa pozycja, którą powinna przeczytać każda z nas. Jeśli potrzebujesz psychicznego turbodoładowania, wzmocnienia poczucia własnej wartości, nie chcesz się poddać medialnej obsesji na punkcie wiecznej młodości i pięknego wyglądu, a nade wszystko chciałabyś być szczęśliwą i spełnioną kobietą – to książka dla ciebie.
Małgorzata Tinc, autorka bloga „Lady Margot”

Jeśli wątpisz w swoje możliwości, zamartwiasz się rzeczami, na które nie masz wpływu, boisz się ruszyć z miejsca, a perfekcjonizm nie daje ci żyć – koniecznie przeczytaj tę książkę! To pełen nadziei i mądrości list do kobiet. Autorka zachęca nas do działania, udzielając rad, które nie są oderwane od rzeczywistości. Wyjaśnia, że pozbycie się złych przyzwyczajeń i budowanie zdrowych nawyków wymaga czasu i pracy. Jej wskazówki pomogą kobietom odkryć wewnętrzną moc i wzmocnić psychiczną siłę, dzięki czemu rozwiną skrzydła i będą cieszyć się życiem.
W trakcie lektury przez cały czas towarzyszyło mi wrażenie, że Amy Morin pisze o mnie i dla mnie.
Anita Jeleń, autorka bloga „Jelenka”

Wydawnictwo: Galaktyka

Rok wydania: 2019

Okładka: miękka ze skrzydełkami

Format: 145×205

Ilość stron: 320

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…