Produkty na oczyszczanie wątroby - ornityna Powiększ

L Ornityna 250 mg, 60 kps.

Nowy

  • Produkty na oczyszczanie wątroby polecane przez dr Clark- "Kuracja Życia"
  • Wywiad z L.Elmborg Skuteczne kuracje oczyszczające: https://www.youtube.com/watch?v=9srzPS6Zy8A

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


34,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji


L-Ornityna środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego, dla osób przy zwiększonym lub intensywnym wysiłku fizycznym. Produkt dostarcza składnika o działaniu regulującym i regenerująco - budulcowym. Ornityna to aminokwas endogenny, niezbędny dla poprawnego funkcjonowania przebiegu przemian metabolicznych białek w wątrobie.Ornityna przyspiesza procesy odtruwania. Wspomaga pracę jednego z najistotniejszych filtrów organizmu – wątroby, co jest szczególnie ważne przy powszechnie dziś niezdrowym trybie życia. Wskazana podczas oczyszczania jelit i wątroby. Ornitynę należy przyjmować tylko wieczorem, bezpośrednio przed udaniem się na spoczynek.

Skład: L –Ornityna, substancje pomocnicze: mikrokrystaliczna celuloza (substancja żelująca),stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylajaca). Kapsułki 250 mg.

Szczegółowy opis kuracji na oczyszczanie wątroby dołączony jest do przesyłki.

UWAGA:Wszelkie informacje tutaj zawarte mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Produkty powiązane

9 Innych produktów z tej kategorii