Preparaty

Promocje

Wydawcy / Producenci

Kuracje przeciw pasożytom

W kategorii tej proponujemy naszym klientom preparaty, które można stosować zarówno w profilaktyce zdrowotnej, jak również przy wzmacnianiu organizmu w przypadku spadku odporności. Warto zwrócić uwagę na dział - kuracje oczyszczające jelita, nerki, wątrobę - można tutaj znaleźć produkty na oczyszczanie organizmu z pasożytów. Przeczytaj jakie kuracje przeciw pasożytom są najskuteczniejsze

Zachęcamy również do zapoznania się z działem - zioła i suplementy diety.  Dowiesz się jakie suplementy diety przyjmować, aby zwiększyć ich skuteczność. Znajdziesz tutaj takie produkty jak młody jęczmień, chlorellę, witaminę D3 i wiele innych produktów w  atrakcyjnej cenie.

Preparaty  Jest 59 produktów.

Podkategorie

  • Kuracje oczyszczające jelita, nerki i wątrobę

    Kuracja życia metodą Dr Clark ukazuje źródła wielu współczesnych chorób trapiących naszą cywilizację. Można wydzielić dwie zasadnicze płaszczyzny, są to obecne w przyrodzie organizmy, działające zakażająco na organizm człowieka (wszechobecne bakterie, wirusy, grzyby oraz pasożyty) oraz szerzące się zanieczyszczenia naszego środowiska naturalnego przez wydzielające się toksyny (związki chemiczne, metale ciężkie itp.) Kuracje przeciw pasożytom, w tym kuracja życia metodą dr Clark są terapią, wykorzystującą elementy medycyny ludowej, między innymi zioła oczyszczające organizm. Wszystkie zestawy proponowanych przez nas ziół pochodzą z ekologicznych źródeł i gwarantujemy ich wysoką jakość. Oczyszczenie organizmu z pasożytów przynosi niezwykłe skutki: wieloletnie choroby przestają dawać jakiekolwiek objawy, odchodzi zmęczenie, następuje poprawa samopoczucia. Ponadto kuracje oczyszczające organizm pozwolą na pozbycie się infekcji, alergii i innych przykrych dolegliwości. Proponowane przez Dr Clark oczyszczanie organizmu z pasożytów i wszelkich innych zanieczyszczeń bazuje przede wszystkim na zastosowaniu odpowiednich preparatów takich jak orzech czarny, ekstrakt z goździka czy piołunu oraz wprowadzenia odpowiedniej higieny życia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów na oczyszczalnie organizmu z pasożytów już dzisiaj.

  • Zioła i suplementy diety

    "Przeciw każdej dolegliwości wyrosło zioło lecznicze" Paracelsus. Ów lekarz od wieków uważał, że zioła oczyszczające organizm mają magiczną moc. Tematyka niektórych naszych książek o zdrowiu związana jest z konkretnymi preparatami, które zamieszczone są w tym dziale. W książce Trawy zbóż można znaleźć informacje o młodym jęczmieniu. W Kuracji życia dowiesz się dlaczego warto systematycznie oczyszczać organizm, a szczególnie - jelita, nerki, wątrobę i w jaki sposób nasi przodkowie radzili sobie z pasożytami pijąc nalewkę z orzecha czarnego. Mamy także publikacje dotyczącą dawkowania witaminy D3 – Kuracja witaminą D3 w wysokich dawkach. Szczególnej uwadze polecamy srebro koloidalne, które zwane jest również zdrowym antybiotykiem. Koloidalne srebro dzięki swym właściwościom potrafi leczyć wiele chorób współczesnej cywilizacji. Jak widzimy rośliny wykazują wachlarz właściwości prozdrowotnych, dlatego w naszej ofercie znajdziesz zioła oczyszczające organizm takie jak: BIO chlorella w tabletkach, spirulina w tabletkach, młody jęczmień w tabletkach pochodzących z ekologicznych upraw i wiele innych suplementów diety. Polecamy także serię książek Zbigniewa Nowaka na temat ziołolecznictwa. Zobacz, jak przygotować naprawy z ziół i jaki mają wpływ na Twój organizm. 

na strone
Wyświetlam 1 - 12 z 59 produktów
Wyświetlam 1 - 12 z 59 produktów