Duchowe Nauki Avatarów Powiększ

Duchowe Nauki Avatarów Jefrey Armstrong

Nowy

Im bliżej natury tym blizej szczęścia.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


34,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Za sprawą nauki i technologii zaburzyliśmy równowagę Natury i staliśmy się zbyt potężni, by móc dalej, często nieodpowiedzialnie używać posiadane przez nas środki i umiejętności.

Z pomocą przychodzą nam Awatarowie. Ich celem jest uratowanie i uzdrowienie Matki Ziemi oraz przypomnienie nam, że jesteśmy istotami pochodzącymi z Wymiaru Transcendentalnego, które powinny prowadzić uczciwe życie dla dobra wszystkich żywych istot.
Awatarowie przekazują nam swe nauki poprzez nawiązywanie osobistych, pełnych miłości relacji z ludźmi. Występują w roli naszych służących, dzieci, przyjaciół, małżonków czy kochanków. Nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, że obcujemy z Awatarem ' Bogiem, Istotą Najwyższą ' który przychodzi do nas pod postacią innego człowieka.
Od nas zależy, czy współczesna nauka zjednoczy się z najgłębszymi tradycjami naszych przodków, przeobrażając nasz świat w spokojne i zrównoważone miejsce, aby w ten sposób zapewnić przyszłym pokoleniom bezpieczeństwo warunki do dalszego rozwoju.
Namaste, widzę cię jako piękną Boską Istotę,której wieczna świadomość przenika twe ciało i umysłi lśni blaskiem twej prawdziwej jaźni.Kłaniam się przed tą transcendentalną istotą, która jest prawdziwym tobą.

Wydawnictwo: Illuminatio

Rok wydania: 2013

Format: 145x205

Ilość stron: 256

30 Innych produktów z tej kategorii